Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Найрозумніший рейлінг MODO

Найрозумніший рейлінг MODO

23.02.2018

Рейлинги Modo от Leicht-1

Наразі, коли всі втомилися від масивних верхніх шаф, дизайнери знову звернули увагу на рейлінги. Зручно, коли все під рукою, але як об’єднати переваги відкритих поличок і рейлінгів, щоб це не займало багато місця?

Рейлинги Modo от Leicht-2

Для цього у LEICHT сконструювали нову модульну систему для кухонних ніш – MODO. Цікаво, що за бажанням цю систему можна використовувати навіть разом з верхніми шафами – вузький рейлінг не забере багато місця.

Рейлинги Modo от Leicht-3

Рейлинги Modo от Leicht-4

Система для ніш MODO складається з алюмінієвого профілю, що прикручується безпосередньо до стіни. До міцного рейлінгу сталевого кольору з матовим блиском додаються необхідні аксесуари: наприклад, полички, тримач для рушника, магнітна смуга для ножів, планка із гачками для кухонного приладдя. Завдяки модульній конструкції всі елементи можна будь-коли міняти місцями, доповнювати тощо.

Рейлинги Modo от Leicht-5

До того ж рейлінг оснащено спеціальним підсвічуванням, та ба, навіть є зарядка для ґаджетів і смартфонів, яку інтеґровано у тримач для планшету чи кулінарної книги. Жодна прихильниця смачних страв не омине можливість тримати екзотичний рецепт під рукою.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.67MB | MySQL:148 | 0,466sec