Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Кухня Barista від Leicht

Кухня Barista від Leicht

12.02.2019

Кухня Barista Leicht-1

Раді презентувати вам нову елегантну кухню від компанії Leicht, яка брала участь у виставці Living Kitchen 2019 у Кельні.
Всі її елементи виготовлені з високоякісних матеріалів і мають витончений дизайн. Перший погляд на цю кухню одразу викликає думки про міцну ароматну каву. Комбінація глянцевої деревини каштану та лаконічних матових поверхонь виглядає дуже чуттєво.
Лаконічний дизайн з чіткими рисами дозволить цій кухні гармонійно вписатися в будь-який інтер`єр, привнести до вашої оселі нові емоції, відтінки сучасного світогляду та стати відображенням вашої індивідуальності.

Кухня Barista Leicht-2

Завдяки використанню різних матеріалів тут простежується чіткий та зрозумілий розподіл робочих і функціональних зон, а поверхні, виконані в єдиному дизайні, створюють спокійну та елегантну атмосферу.
Шафи, які гарно обрамлюють робочу зону, у своїй більшості, виготовлені зі шпону каштану теплих відтінків. Їх поверхня має неповторний природний малюнок, який в результаті термічної обробки стає схожим на бронзу. Таке виконання надає кухні респектабельного та благородного вигляду. Робоча зона зроблена з матового сірого карбону, тому на її поверхні не залишається відбитків пальців.

Кухня Barista Leicht-3

Ще одним елементом неповторного дизайну виступають ніжки меблів та ручки-профілі, виготовлені з металу. Їх чорний колір та матове покриття фантастичним чином розставляють на кухні акценти.
Завдяки використанню настінної системи відкритих стелажів FIOS чіткість планування кухні трохи пом`якшується, що робить її по-домашньому затишною. Темний каркас зі сталі з порошковим покриттям та дерев`яні каштанові полички дозволяють цій стелажній системі гармонійно вписатися в інтер`єр кухні та створити індивідуальний дизайн.
Ця прекрасна модель вже зараз доступна для замовлення в наших салонах.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.43MB | MySQL:145 | 0,218sec