Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Concept 40 від LEICHT – нова концепція простору

Concept 40 від LEICHT – нова концепція простору

05.02.2018

Кухня від Leicht Concept 40
Як сховати кухню від очей і при тому зберегти максимум функціональності? Відповідь на це питання знайшли дизайнери провідного німецького бренду LEICHT. За свій авангарднийвинахід вони отримали багато нагород, найвідоміша з яких – премія Interior Innovation Award 2008, яку новинка від LEICHT отримала на виставці immCologne у Німеччині.
Concept40 від Leicht
Програма Concept 40 це альтернатива класичним верхнім шафам. Звісно, традиційних ручок ви також не знайдете, хоча за бажанням тонкий варіант передбачено. Дверцята модулів відчиняються нагору, формуючи малюнок фасаду, схожий на тетріс. Такий футуристичний дизайн відразу знайшов багато прихильників. До того ж у модулях, що знаходяться знизу, можна сховати будь-яку дрібну побутову техніку і зручно витягати потрібний прилад, тому що ці модулі не мають дна. Розетки та освітлення також приховані в модулі.
Кухня Concept 40 від Leicht
Висота стінових «шаф» складає 120 або 160 см, висота кожного модулю 40 см (саме тому Concept 40), а ширина становить залежно від потреб 80, 90 або 100 см. Глибина стільниці нижніх шаф обов’язково складає 100 см – це важлива умова для розташування модулів і комфортної роботи. Якщо ви хочете збільшити корисний об’єм своєї кухні на 10% Ви можете замовити нижні шафи глибиною 660 мм (стандарт 560 мм).
Замовити кухню Leicht Concept 40
Цілісний гармонійний простір – ось що дарує власникам інтер’єру кухня LEICHT Concept 40. Можна сховати безліч дрібниць, все буде виглядати охайно за будь-яких обставин. Назавжди можна позбутися класичного двоповерхового поділу простору, що відразу демаскує кухню у вітальні. Та ба, ті ж самі модулі можна продовжити і використати для меблювання вітальні!

Concept40
Concept40 Leicht

Concept 40 від LEICHT – майбутнє вже сьогодні.
Запропонована концепція планування без навісних шаф отримала такий успіх, що стала основою для подальших нових колекцій Leicht: Sliding Doors, Хtend та Xtend+.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.68MB | MySQL:151 | 0,516sec