Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Кухня Leicht Largo-FG | IOS-M – свіжість кольору і легкість форм

Кухня Leicht Largo-FG | IOS-M – свіжість кольору і легкість форм

25.03.2019

Leicht Largo FG OS M-1

Створено для перфекционістів: кухня без ручок від провідного німецького виробника, у якій не знайдете жодної шпаринки. Проект Leicht Largo-FG | IOS-M увібрав всі найкращі матеріали: скло, алюміній, фасади під глянцевим лаком. А до того ж об’єднав всі провідні технології, щоб гарантувати бездоганну роботу протягом багатьох років.

Кухня Leicht Largo FG OS M

Блискуче рішення

Кухня із кольоровими фасадами без ручок вражає єдиним гармонійним образом. Навісні шафи відкриваються за допомогою електричної системи. Всі шафи обладнано доводчиками для м’якого закриття.

Кухня Leicht Largo FG OS M-1

Для стільниці обрано скло товщиною 12 мм – до нього вбудовано в один рівень варильну поверхню та мийку. Матове скло є міцним і безпечним, його колір можна підібрати до кольору фасадів за загальною шкалою RAL. Бокові панелі острову також зроблено зі скла. Це дозволяє легко мити найуразливіші ділянки. Для додаткової надійності скляні панелі та фасади окантовано рамою з алюмінію. Таким чином вдалося захистити від ударів кути, позбутися гострих країв і проникнення крапель води в середину.

Leicht Largo FG OS M кухня

Фасади шаф подовжено до підлоги. Цоколь приховано – таким чином загальний вигляд кухні є довершеним і охайним, вертикальні колони здаються ще вищими, а острів має вигляд суцільного кубу. Такий дизайн об’єднує всі елементи кухні та робить її логічним і природнім продовженням вітальні. Поверхні фасадів сяють під блискучим лаком, контрастуючи з матовим шовковистим склом.

Розумні рейлінги MODO

Важлива функціональна частина кухні Leicht – рейлінг MODO з алюмінію, легкий та міцний. Завдяки компактним габаритам його можна використовувати разом із верхніми шафами, що дуже допомагає організувати зону кухонного фартуха.

Kitchen Leicht Largo FG OS M

На металеву основу можна додати будь-які елементи: дерев’яні колодки для ножів, полички, гачки для кухонного приладдя, тримач для рушників і навіть для планшету чи кулінарної книги. Цифрова революція не оминула кухню Leicht: у модуль для планшету інтегровано порт для підключення ґаджетів і смартфонів. Вбудоване підсвічування рейлінгу MODO довершує картину сучасної інноваційної кухні.

Leicht Largo FG OS M в Киеве

Всі матеріали і технології проекту Leicht Largo-FG | IOS-M мають підвищену надійність, їх розраховано на дбайливе багаторічне використання. Тому кухня від Leicht – це інвестиція у майбутнє.

Створити вашу ідеальну футуристичну кухню допоможуть дизайнери салонів КОНЦЕПТ ТИ).

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.49MB | MySQL:143 | 0,233sec