Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Кухня Nobilia StoneArt – це мистецтво можливого

Кухня Nobilia StoneArt – це мистецтво можливого

19.03.2019

StoneArt-1

Обрати ідеальний колір кухні – завдання не з простих. Для кожного естета надлишок візуальної інформації створює додатковий стрес. Тому сірі фасади з фактурою натурального каменю – це оптимальний варіант у стилі еко. Сірий – найкращий компаньйон для всіх яскравих кольорів.
Фасади з натурального каменю дуже стильні, але надто важкі для щоденного використання. Завдяки сучасним технологіям можна обрати розумний компроміс: імітація натурального каменю, за якою зручно доглядати, яка не обтяжує каркас кухні, легко відкривається і слугуватиме довго.

Кардинальний сірий
Тон кухні StoneArt задають фасади кольору Stone grey slate reproduction – світло-сірі, з нанесенням фактури натурального каменю, захищені міцним покриттям. Темно-сірий варіант фасадів з «каменю» – це Gray slate reproduction. Тонка стільниця, полички і решта панелей підбираються точно у відтінок. Всі поверхні StoneArt легко мити і доглядати за допомогою м’яких миючих засобів.

StoneArt-3

Візуальний акцент створюють вертикальні надставні шафи з прозорими ролетами. Вбудоване підсвічування звертає увагу на наповнення шаф. Вертикальні ролети Roll-up надають легкий доступ до електророзеток і до побутових приладів. При цьому, все можна одним рухом захистити від пилу, просто спустивши донизу прозору ролету. Варіанти декору: прозоре, чорне і матове скло. Глибина шаф до 60 см дозволяє розмістити будь-які прилади, від тостеру до кавоварки.
Робочий фартух на кухні – ще один важливий елемент дизайну. Стінові панелі для його декорування ідеально пасують до фасадів кухні. Це можуть бути або панелі під камінь ідентичні фасадам Stone grey slate reproduction і Gray slate reproduction, або, за бажанням, цифровий принт у відповідній гамі.

Все в лінію
Мінімалістичний дизайн реалізовано завдяки спеціальній системі без ручок LineN. Особливі профілі цієї системи не лише дозволяють відмовитись від ручки, а і є конструктивною частиною вбудованої підсвітки.

StoneArt-4

В основі дизайну кухні – лінія. Вона не лише у системі відкривання шаф LineN, а також у рисочках на прозорих ролетах та у неперервному декорі кухонного острівця. Торцеві частини острова оздоблено боковими панелями системи LineaN, які подовжують основну лінію для створення цілісного дизайну.

StoneArt-2

Рейлінги системи LINERO-MosaiQ виконано з алюмінію графітово-чорного кольору. Елементи LINERO-MosaiQ дозволяють зручно розмістити полички для спецій, тримач для рушників, магніти для ножів, гачки для кухонних приладів.

Сірий камень фасадів – це просте і елегантне рішення, яке нагадує нам про середньовічні замки і про інтер’єри у стилі лофт. Залишилося лише підібрати саме свій відтінок сірого у кухні StoneArt від Nobilia, а за решту подбають дизайнери салонів КОНЦЕПТ ТИ).

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.68MB | MySQL:146 | 0,427sec