Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > LineN Nobilia – універсальна система без ручок

LineN Nobilia – універсальна система без ручок

19.03.2019

LineN-nobilia

Наразі все більше прихильників мінімалізму обирають кухні без ручок. Плюси очевидні: економія місця на кухні, ви не зачепитися одягом за ручку і не поставите об неї синця, вам не треба додатково мити ручки. Тож вам залишається чистий фасад без зайвих деталей.

З усіх різновидів кухонь без ручок за зручністю і надійністю одне з перших місць займає система LineN від Nobilia. Конструктивна особливість системи LineN дозволяє досягати високої точності при монтуванні кухонних фасадів і каркасу. Між фасадом і каркасом з’являється третій елемент: профіль форми L або C, залежно від місця розташування.

Завдяки системі LineN можна вирішувати багато функціональних завдань:
забезпечується єдиний дизайн як завдяки безперервному профілю, так і завдяки загальній кольоровій гамі;
– щільне прилягання фасадів;
– легке відкриття дверцят без ручок;
– зручний догляд;
– охайний вигляд;
– можливість вбудування світлодіодного підсвічування просто в профіль системи LineN.

Профільні планки є не лише в кухонних тумбах і високих колонах, а й у навісних шафах, що дозволяє вбудовувати в них приховану підсвітку робочої поверхні і забезпечувати легке відкривання.
Освітлення робочої поверхні через вбудовану систему LineN є дуже делікатним і ніколи не перевантажує очі. Всі елементи приховано, тож світло спрямоване саме туди, куди потрібно: донизу.

Дизайн профільної планки системи LineN гармонує із декором фасадів. Ви можете обрати один із 8 варіантів: чорний, декілька відтінків сірого, білого, колір магнолія та нержавіюча сталь. Можна вибрати планку в один колір з фасадом або контрастну – для підкреслення горизонтальної лінії кухні. Безперервний профіль кухонного острову створюється завдяки дизайну бокових панелей.

Високі шафи також мають охайний дизайн завдяки вертикальному профілю. Для вбудованих побутових приладів, які потребують щільного закриття (холодильник, посудомийна машина тощо), система LineN передбачає особливу конструкцію дверей.

Гарантовано інтеграцію в LineN різних систем відкривання дверцят: системи Touch та електричного висування, розпашні двері або висувні шухляди.

LineN-nobilia-2

Шафи з системою LineN від Nobilia однаково елегантно виглядають що у просторих кухнях-вітальнях, що у дуже малих офісних приміщеннях.

Планування і монтування системи LineN потребує професійного підходу і урахування всіх деталей. Вирішити всі завдання вам допоможуть дизайнери салонів КОНЦЕПТ ТИ).

 

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.77MB | MySQL:163 | 0,343sec