Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Кухня Nobilia Cascada – портрет у рамці

Кухня Nobilia Cascada – портрет у рамці

02.04.2019

Nobilia Cascada Кухня

Елегантна й практична кухня Nobilia Cascada завдяки лаконічному дизайну є сучасною варіацією класичного котеджного стилю, компромісом між класикою і мінімалізмом, між урбаністикою і провансом, між кольором і монохромом. Увагу привертають фасади з фільонкою – саме ця рамка задає тон і ритм усій композиції. Прямокутні ручки і домінуючий сірий колір довершують картину затишної ностальгічної кухні.

Kitchen Nobilia Cascada

Кухня для селфі
Ви здивуєтеся, що можливо підбирати кухню саме для веселих світлин на дружніх кулінарних паті, але це реалії сьогодення. Фасади Cascada кухні Nobilia на 100% відповідають вимогам фотосесій: вони сірі (колір stone grey), вони матові завдяки лаку поверх ламінату і, нарешті, вони рельєфні завдяки фільонкам. До речі, новий фасад Cascada Lacquered Laminate набагато дешевше за класичні фасади під лаком, а виглядає так само святково.

Кухня от Nobilia Cascada

Робочий фартух оздоблено стіновими панелями, які добре захищають стіну від вологи. Новий декор TileMix імітує плитку, але на відміну від кераміки, ви у будь-який момент можете швидко оновити дизайн. Сіра гама декору добре пасує загальному кольору фасадів. На тлі TileMix завжди добре виглядають кухонні прилади із нержавіючої сталі, дерев’яні дошки, яскраві овочі та фрукти.
Фасади легко мити, вони не пропускають вологи та слугують довго. Завдяки лазерному фрезеруванню обриси фільонок чіткі і міцні. На матовій лаковій поверхні непомітні маленькі краплі й відбитки пальців, що є дуже практичним.

Nobilia Cascada кухня

У кухні Cascada Nobilia використано нову стільницю XTRA. Товщина такої стільниці 38 мм, вона складається із трьох шарів, що гарантує додаткову міцність і пружність. До стільниці можна вбудовувати мийку і варильну поверхню в один рівень. Новий декор стільниці XTRA – Mixedwood Reproduction – імітує натуральне дерево і гармонійно підтримує котеджний стиль кухні.

Практичне планування
Особливістю цього проекту кухні Nobilia є ергономічне планування, завдяки якому вам не доведеться проходити десятки кілометрів під час приготування їжі. Робочий трикутник між кухонним островом і основною лінією налаштовується під ваш інтер’єр і складає не більше 4 метрів. Нижні шафи максимального об’єму XL, верхні шафи також достатньо місткі.
Особливістю концепту є нижні тумби спеціальної висоти з міцним цоколем, на яких можна зручно сидіти біля вікна. Також такі тумби можна використати в інтер’єрі вітальні-кухні для розміщення телевізора. Всередині зручно зберігати різні припаси або додатковий посуд чи кухонні прилади.

Кухня Нобилия Каскада

Стільницю XTRA продовжено для зручного сидіння за сніданком. Таким чином вам не доведеться окремо планувати барну стойку, бо її функцію інтеґровано до кухонного острову.
Однією з переваг цього планування кухні є її компактне розташування. Найулюбленішим варіантом котеджної кухні залишається саме кухня з островом, навколо якого збирається вся родина. Тепер треба визначитися із проектом саме вашої кухні Cascada від Nobilia, в чому вам допоможуть дизайнери салонів КОНЦЕПТ ТИ).

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.46MB | MySQL:143 | 0,224sec