Концепт ТИ > Новини > Меблі > Eggersmann – Меблі > Сучасна розкіш від Eggersmann

Сучасна розкіш від Eggersmann

17.04.2019

Кухня Eggersmann Noble-1

Кухня, яка може прикрасити будь-який палац – це витвір мистецтва від Eggersmann.
Вже 111 років німецька компанія спеціалізується у реалізації дизайнерських проектів кухонь виключної якості. Компанія Eggersmann здобула визнання завдяки вишуканим неповторним інтер’єрам, які підкреслюють особистість. Ви можете озвучити будь-яке бажання, і за умови відповідності законам фізики, його буде виконано із німецькою точністю і старанністю.

Ще одна особливість кухонь від Eggersmann – використання розкішних натуральних матеріалів для фасадів.
У програмі Noble – це рідкісні породи деревини – модрина, евкаліпт, гревілея – найрізноманітніших відтінків із збереженням структури і малюнку на всіх поверхнях.
Привертає увагу програма Unique із фасадами з незвичних матеріалів, які майже ніхто не виконує на такому високому професійному рівні. Справжньою прикрасою інтер’єру стають фасади з натуральної латуні товщиною 3 мм, або з каменю з Бразилії Bianco Horizonte leather із захоплюючим малюнком поверхні.
Eggersmann Noble Кухня

Кухня Eggersmann

Запам’ятається елегантністю Vancouver – програма, в якій високі шафи виконано в фасадах з ясеню графітового кольору – Kernesche graphit.
Eggersmann

Можливості Eggersmann майже безмежні: яку б технологічну новинку ви б не вигадали, її втілять у вашій кухні. Єдине, що може зупинити дизайнерів і майстрів компанії, це об’єктивні обмеження механіки та матеріалів. Дизайнерські кухні від Eggersmann підкреслять вашу індивідуальність.

Розробити ваш унікальний проект допоможуть дизайнери салону КОНЦЕПТ ТИ)

Замовити проект
Спланувати кухню on-line
Memory: 58.9MB | MySQL:120 | 1,494sec
Подарунок
Кулінарний майстер клас від шеф-повара на дому
Введіть Ваші данні, щоб залишити заявку
* Подарунок діє, тільки якщо Ви вносите аванс купуючи кухню на протязі 30 днів, як залишили заявку.
Дякуємо!
Заявка відправлена