Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Крапка відліку – кухня Nobilia з фасадами Speed

Крапка відліку – кухня Nobilia з фасадами Speed

23.04.2019

Nobilia Speed
Дизайнерська кухня – ознака вишуканого смаку, особливо якщо це кухня із фасадами під бетон. Кухня Nobilia Speed кольору «чорний бетон» – це як маленька чорна сукня, завжди доречна і елегантна. Бути завжди актуальною такій кухні зовсім не складно: універсальний дизайн є зручним у використанні і модним водночас.
Фактура фасадів Speed та стільниці – своєрідна імітація бетону Це більше, ніж колір – тактильна пригода, коли кінчики пальців відпочивають на матовій поверхні. Складний колір бетону добре приховує небажані плями, тож раптовий візит гостей вас не застане зненацька.

Nobilia Speed kitchen
Дизайнерська риса – це невеличкий органайзер Tara просто у стільниці . Під видовженою кришкою в стільниці біля мийки сховано те, що знадобиться для обробки блюд: сіль, приправи, ножиці, нитка. Нарешті вам не доведеться бігати за кожним предметом або шукати по шухлядах, де вони поділися!

Кухня Nobilia Speed в Киеве
Для тих, хто любить випити чашку кави біля хазяйки чи швидко поснідати без зайвих церемоній, можна запроектувати барну стойку. Для цього кухонний острів за бажанням може бути продовжено для зручного сидіння – виключно під параметри вашого інтер’єру.

Nobilia Speed in Kiev
Полиці системи Infinity дозволяють гармонійно інтегрувати кухню у вітальню. З них можна збирати будь-які конструкції, від відкритих навісних поличок до стелажів. Важлива функція Infinity – стилістично об’єднувати кухню з обідньою зоною.
Також багато речей можна зберігати у високих шафах – разом із вбудованим холодильником вони створюють цілісну композицію. До високої шафи вбудовано й духовку – зручне розташування для безпеки від дітей та для легкого доступу господині.

Кухня от Nobilia Speed
Планування кухні у даному випадку передбачає виокремлення столової групи в окремому приміщенні чи поза перегородкою. Стіл виконано також у декорі «чорний бетон», тож він сприймається як логічне продовження кухні.
Структуру кухні найліпше видно саме у монохромному виконанні, проте фабрика не обмежує вашу творчість: є 6 кольорів фасаду Speed.

Розробити саме вашу кухню допоможуть дизайнери салону КОНЦЕПТ ТИ)

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.68MB | MySQL:148 | 0,376sec