Концепт ТИ > Каталог > Каталог Nobilia > Natural living kitchens

Natural living kitchens

14.11.2023

Природні кухні-вітальні – це кухні з відчуттям добробуту.

 

Вони втілюють ідеальний симбіоз природного життя та найвищих стандартів дизайну: наші натуральні живі кухні.
Сучасні дерев’яні декори з елегантними текстурами і теплими відтінками користуються попитом, представляють собою стильно облаштовані приміщення і створюють привабливу атмосферу. Дивовижно автентичні на вигляд дерев’яні декори створюють на кухні винятковий вигляд – особливо в поєднанні з гарно підібраними однотонними кольорами та скляними акцентами. Завжди актуальні з точки зору функціональності, наші дерев’яні декори пропонують неперевершену зручність на кухні з затишним шармом. Вирішіть для себе – чи буде це кухня LINE N без ручок, чи звичайна з ручками? Вибір за вами.
 

RIVA

Елегантний вигляд деревини.
Прямий матовий вигляд набуває позачасової природності завдяки елементам декору з горіха. Елегантна та практична: надвисока скляна шафа Flat з чорним склом.
Ті, хто любить природу, цінують екологічність та автентичність, в тому числі і вдома. Сучасний дизайн із прямими лініями та насиченими дерев’яними тонами створює відчуття гармонії та зв’язку з природою. Він дозволяє насолоджуватися кожним днем усвідомлено.
Сміливе оздоблення. Нова репродукція дуба Бергамо має природний, дуже сучасний ефект завдяки елегантній вертикальній текстурі. Великі фасади роблять додатковий акцент на зовнішньому вигляді. Ультраматовий сіро-коричневий колір створює м’який контраст, а сіро-коричнева стільниця з волокнами, схожими на базальт, ідеально поєднується з ним.
Сучасні дизайнерські кухні сьогодні виглядають масштабними та прямолінійними, як у цьому елегантному поєднанні фасадів з дуба Санремо та вишуканого чорного скла. Новий декор під дерево з синхронною пористою обробкою поєднує в собі інноваційну технологію поверхні з необробленим зовнішнім виглядом. Модель Riva доступна як у версії без ручок LINE N, так і у звичайному варіанті з ручками.
 

NATURA

Планування до самої стелі, щоб отримати максимальну кількість простору в приміщенні. Індивідуально, ефективно та естетично організоване місце для зберігання, як візуально, так і функціонально, навіть у невеликих кухнях. Дотик природи: Кухонний острів, стільниця та ніша з репродукції дуба Master із привабливою текстурою утворюють приємний контраст із матово-сірими кухонними фасадами.
Трендова тема! Нова природність поєднує в собі елегантні чорні матові елементи з фасадами під натуральний дуб, які на дотик ледве можна відрізнити від справжнього дуба. Сильні контрасти, які створюють затишну атмосферу в сучасному стилі.
 

STRUCTURA

Прекрасне поєднання для відчуття зв’язку з природою. Насолоджуйтесь красою дерева з природним виглядом декору з гаванського дуба. Ось якою прекрасною може бути робота вдома! В рамках загальної концепції ми створили робочий простір, який гармонійно поєднується з відкритою кухнею та вітальнею.
Сучасні дерев’яні декори з елегантними текстурами та теплими відтінками користуються попитом, представляють стильно облаштовані приміщення та створюють привабливу атмосферу.

 
Наші проєкти —–>


 

Останні меблеві тенденції: кухня, ванна кімната та вітальня —–>

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.75MB | MySQL:166 | 0,304sec