Концепт ТИ > Каталог > Каталог Nobilia > Modern classic kitchens

Modern classic kitchens

14.11.2023

Сучасна класика.

Останнім часом сучасний класичний стиль знову набуває популярності на кухні. Поєднання сучасних і класичних елементів дозволяє створювати кольорові та фасадні комбінації з неповторним шармом і вражає своїм позачасовим виглядом. Класичні кухні від nobilia поєднують сучасні прямі лінії з простими контурами каркасу та найсучаснішими кухонними технологіями. Результат: Дизайн кухні з сучасним домашнім затишком.
Витончена елегантність, чіткі форми та практичні функції відрізняють класичні кухні від нобілітету. Саме тому класична кухня стає своєрідним супутником і місцем зустрічі на довгі роки і однаково подобається різним поколінням сім’ї.
 

LASER

Непідвладний часу.
Якщо ви віддаєте перевагу не швидкоплинним тенденціям у дизайні інтер’єру, а сучасним стилям кухні, якими можна насолоджуватися довгі роки, тоді світлі однотонні декори – саме те, що вам потрібно. Незалежно від того, чи надихає вас бездоганний дизайн “тон в тон”, чи баланс захоплюючих акцентів у кольорах скла та декорі стільниці – можливості практично безмежні.
На добре спланованій кухні короткі відстані просто практичні, а велика родинна трапеза готується в найкоротші терміни. Перед їжею можна швидко і легко прибрати. Висувні ящики в сидячому елементі не тільки створюють місце для зберігання, але й виглядають казково.
 

SPEED

Ця кухня вражає своїми м’якими, природними відтінками: Слонова кістка з репродукцією дуба Вірджинії. Дерев’яний декор надає цій функціональній кутовій кухні затишок котеджу.
Біла кухня – це завжди і поза часом, і сучасно. Тут, у поєднанні з міцним відтворенням бетонного піску, він додає надзвичайного класичного відтінку, близького до природи. Глянцева ручка з нержавіючої сталі ідеально поєднується з вишуканою елегантністю білих фасадів.
Розумна, гнучка та придатна для щоденного використання!
Кожен сантиметр простору для зберігання має значення, коли маєш справу з невеликими плануваннями. Це особливо актуально для невеликих міських будинків або міських квартир. Нове покоління висот XL забезпечує на 10 відсотків більше місця для зберігання в базових шафах. Високі шафи плавно продовжують лінії шаф висоти XL.
Багато місця для зберігання – ідеально сплановано.
Від справжньої сімейної кухні вимагається багато. Вона вимагає організованої роботи на кухні, достатньої для всієї родини і, звичайно ж, необхідної міцності та довговічності. Центральним елементом цієї сімейної кухні є острівний кухонний центр. Він візуально відокремлює кухню від прилеглої вітальні.
 

RIVA

Елегантний вигляд деревини.
Прямий, матовий вигляд набуває позачасової природності завдяки елементам декору під горіх. Елегантний і практичний: надвисока скляна шафа Flat з чорним склом.
 

EASYTOUCH

Розумний і красивий! U-подібна конструкція може запропонувати набагато більше, ніж просто елегантний дизайн. Він дивує розумними деталями, такими як особливо розумне рішення дверцят для доступу до приєднаного підсобного приміщення у вигляді шафи.
Альпійська біла кухня з легким у догляді покриттям проти відбитків пальців виглядає свіжою і водночас дуже просторою завдяки суцільним фасадам на максимальній висоті. Гарне доповнення: надвисока скляна стінка Flat приваблює своїм характером скляної шафи.
 

FASHION

У поєднанні зі стільницями та панелями з дуба Havelland, кухня з лакованими фасадами привабливого відтінку слонової кістки випромінює багато природності. Панельна стіна з настінними полицями, барною стійкою та барними шафами створює додаткові домашні акценти.
 
 

 

Останні меблеві тенденції: кухня, ванна кімната та вітальня —–>

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 19.1MB | MySQL:197 | 0,632sec