Концепт ТИ > Каталог > Каталог Nobilia > Cottage style kitchens

Cottage style kitchens

14.11.2023

Кухні в котеджному стилі.

Тенденція до нової природності популярна як серед молоді, так і серед людей похилого віку. Чіткі форми, м’які лінії, природні декори та кольори – характерні риси сучасного котеджного стилю. Велика кількість привабливих деталей надає цій кухні автентичного вигляду з фактором гарного самопочуття. Завдяки інноваційним кухонним технологіям вдало поєднуються традиційний і сучасний стилі.
Хочете трохи заміського повітря у своєму будинку/квартирі? Кухня в котеджному стилі робить це можливим. Натуральні матеріали і точені конструкції дозволяють забути про метушливе міське життя і нагадують про спокійне життя за містом. Свіжі пастельні тони і природні кольори, традиційні візерунки, такі як пледи або квітковий декор, роблять кухні в котеджному стилі природним притулком і місцем сімейних зустрічей.

CASCADA

Ми маємо пристрасть до майстерно опрацьованих деталей.
Ця недбало облаштована кухня для котеджу вражає деталями, які роблять ідеальну кухню такою, якою вона є. Наприклад, зменшена робоча відстань, інтегроване місце для сидіння на кухонному острові та багато місця для зберігання в базових шафах XL.
Без перевантаженості декоративними елементами, наш сучасний котеджний стиль без зайвих зусиль випромінює саме те, що ми очікуємо від сучасної атмосфери котеджу: Комфортне відчуття захищеності та приналежності, в якому ваше життя з усіма його барвами та насиченістю відчувається як вдома. Фронтири в білому матовому класичному стилі походять від цього, але вони прямолінійні та повітряні – сучасний котедж не виставляє себе напоказ, а навпаки, створює атмосферу справжньої оселі.
Зелень живить душу. Це прислів’я справедливе і для кухонних меблів. Наскільки стриманим є сучасний котеджний стиль з точки зору дизайну, настільки ж невимушеним він є у використанні приглушених кольорів, таких як цей приголомшливий відтінок очеретяного зеленого. У поєднанні з масштабним використанням кам’яного декору на стільниці та вибірковими дерев’яними акцентами ця кухня створює розслаблену атмосферу з яскравим характером.
Деякі моменти пов’язують покоління. Кухня – це та частина будинку, де всі зустрічаються і проводять разом гарний, щасливий час. Відчуття, які ви відчуваєте, коли готуєте, їсте і розважаєтесь разом, прекрасні. Блакитний колір фйорду задає тон і створює спокійну, сучасну атмосферу
з нотками домашнього затишку.

NORDIC

Сучасна кухня в котеджному стилі, яка пропонує багато: наприклад, чавунні ручки, скляні дверцята з прямою рамою та скляними вставками, інноваційне освітлення та високі комоди. Новий домашній затишок без надмірностей.
Кухня в котеджному стилі ідеально підходить для різних етапів сімейного життя, для організації побуту, а також це місце де ви відчуваєте себе добре, коли ви там знаходитесь. Предмети для любителів сучасного котеджного стилю: шиферно-сірий відтінок є чарівною, більш приглушеною альтернативою нашим світлим відтінкам і виглядає сучасно, сучасно та індивідуально. Привертають увагу: обрамлені скляні двері у скандинавському дизайні створюють милі відблиски.

SYLT

Декоративне відкрите місце для зберігання надає досить класичній вітальні / кухні особливо творчої та домашньої атмосфери – включаючи найсучаснішу кухонну та побутову техніку.
Кухні в котеджному стилі з лакованими фасадами випромінюють природну елегантність. Колір слонової кістки дарує всьому приміщенню піднесений, сонячний настрій. Ідеальне місце для проведення часу з друзями та родиною.
Контраст між сучасною архітектурою та кухнями в котеджному стилі навряд чи може бути більшим, і все ж таки, зараз він знаходиться в тренді. Традиційний котеджний стиль непомітно залишається на задньому плані цього зразка кухні, в той час як елементи сучасного індустріального дизайну займають центральне місце.

CASTELLO

Кухня відкритої концепції як місце для зустрічей.
Елегантність з класичним відтінком! Характерними рисами цієї сучасної кухні в котеджному стилі є делікатно профільовані двері в рамці та скляні двері в рамці. Разом з карнизом і світловим профілем ідеально підібрані пілястри надають цій кухні середземноморського стилю. Ця пропозиція кухні показує, що класичні елементи стилю і сучасний дизайн кухні чудово поєднуються.

CHALET

Незрівнянна матеріальна естетика натурального лаку – це дійсно щось надзвичайне. Високоякісна обробка/оздоблення/виконання цих вишуканих/витончених дверей у рамці надає нашим кухням у котеджному стилі непідвладної часу тривалої цінності.
Незрівнянна матеріальна естетика натурального лаку – це дійсно щось надзвичайне. Високоякісна обробка/обробка/виконання цих вишуканих/витончених дверей з рамкою надає нашим кухням в стилі котеджів позачасову цінність. Незамінний елемент індивідуального дизайну кухні для нас: різні висоти, які ідеально підходять до ваших потреб залежно від робочої зони, про яку йде мова.

YORK

Фасади з натурального дерева випромінюють високу якість та естетику природного матеріалу. Саме тому вони ідеально підходять для втілення сучасного котеджного стилю з класом/стилем/елегантністю. Чіткі форми, природні кольори та велика кількість привабливих деталей, таких як плетені кошики, обрамлені скляні дверцята з інкрустацією або підставки для пляшок, надають цій кухні автентичного вигляду та створюють відчуття затишку. Завдяки інноваційним кухонним технологіям вдалося вдало поєднати традиційний і сучасний стиль.

 

 

Останні меблеві тенденції: кухня, ванна кімната та вітальня —–>

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 19.14MB | MySQL:203 | 0,461sec