Концепт ТИ > Каталог > Каталог Nobilia > Designer kitchens

Designer kitchens

14.11.2023

Дизайнерські кухні.

Чисті лінії, вишукані матеріали та чітко структурована архітектура – ось що відрізняє наші дизайнерські кухні. Гладкі, нехитрі оздоблення справляють неабияке враження навіть на кухнях відкритої концепції – для простого стилю життя з сучасним чуттям.
Ефектні, унікальні, орієнтовані на дизайн.
Дизайнерська кухня впевнено привертає до себе увагу яскравими кольорами, сміливими поєднаннями матеріалів і високим ступенем функціональності. Дизайнерська кухня від nobilia також вражає інноваційною архітектурою, яка по-новому інсценує приміщення в сучасному стилі. Вона підкреслює пристрасть до виняткового та екстравагантного.
 

SPEED

Бетон в тренді і пропонує багато можливостей для гри з ним, коли справа доходить до дизайну. У цьому дизайні, виконаному в чорному бетоні, для нас було важливо розумно інтегрувати простір для зберігання, наприклад, у функціональну нішу. Завдяки чорному каркасу вдається уникнути помітних світлих стиків між темними фасадами. Сучасний скляний настінний блок покращує кімнату.

 

RIVA

Інноваційний дизайн кухні!
Чисті лінії, вишукані матеріали та чітко структурована архітектура – це відмінні риси наших дизайнерських кухонь. Широкий асортимент гладких, бездоганних поверхонь дозволить вам облаштувати маленьку чи велику кухню відповідно до ваших уподобань. Поціновувачам пуристичного дизайну ми пропонуємо кухні LINE N без ручок.
Бетон має репутацію холодного та незручного матеріалу – ми не згодні з цим. Теплий відтінок стриманого декору “Білий бетон” ідеально поєднується з сучасним декором “Бетонний шифер” сірого кольору і є ідеальним поєднанням для поціновувачів привабливого індустріального стилю. Особливо круто тут виглядають відповідні полиці Smartcube.
Бетон зарекомендував себе не лише в архітектурі, але й в дизайні інтер’єру. Фасади з автентичним виглядом бетону є цікавою та легкою у догляді альтернативою для кухні та вітальні, а також передають сучасний урбаністичний стиль. Незалежно від того, чи це пуристичний дизайн з виключно бетонною обробкою, як у цьому прикладі, чи в поєднанні з теплим деревом, ця модель створює на кухні атмосферу, орієнтовану на сучасні тенденції.

 

FLASH

Кухня як центр нового житлового простору.
Ця простора концепція кухні з плавним переходом до вітальні та їдальні є втіленням плавної вишуканості у глянцевому сланцевому сірому кольорі. Система медіастін та кухня сплановані в єдиному стилі та дизайні матеріалів для створення цілісного вигляду.

 

STRUCTURA

Позачасова елегантність.
Цей дизайн сподобається тим, хто любить чіткі лінії та приглушені кольори. Виразні фасади з дуба Неро та елегантні дизайнерські скляні фасади Square об’єднують зусилля для створення позачасової сучасної атмосфери.

 

TOUCH

Чистий дизайн
Ідеальний для поціновувачів естетики, які вважають за краще зосереджуватися на головному. Тут форма і естетика говорять самі за себе, а деталі – це те, що має значення. Прямі чорні ніжки столу привертають увагу своїм дизайнерським виглядом і створюють візуальну рамку для всієї кухонної зони.
Відтінки сірого – чудова кольорова основа для сучасного та елегантного дизайну кухні. З одного боку, сірий нагадує нам про технології та урбаністику, а з іншого – це колір каменю і символізує зв’язок з природою. У поєднанні з теплими деревними відтінками він створює відчуття затишної домашньої атмосфери.

EASYTOUCH

Естетика в двох словах.
Темний графіт, витончені алюмінієві рамки та вишукане скло – ця прямолінійна кухня переконує привабливим поєднанням матеріалів темних відтінків і, таким чином, створює затишну атмосферу, в якій вам буде приємно проводити багато часу. Фасади мають інноваційне покриття, тому відбитки пальців не мають жодного шансу.
Відкривати для себе нові свободи – це справжня розкіш. Наприклад, насолоджуватися чудовим моментом релаксації за чашкою чаю на кухні вашої мрії після довгої прогулянки вздовж пляжу. Простота дизайну означає, що ексклюзивні деталі мають ще більший вплив. У цьому дизайні поєднання матових синіх фасадів, заглиблення з кварцу та елементів дизайну золотистого кольору надає повсякденності особливого відтінку.
Білі кухні – одна з наших найпопулярніших класичних моделей. Їх можна різноманітно комбінувати та рестайлінгувати знову і знову. Новинка: ультраматове покриття Easytouch у чистому білому кольорі. Перевірене покриття проти відбитків пальців робить його неймовірно легким у догляді, простим у чищенні та стійким до різних речовин.

INOX

Культура кухні з професійним виглядом!
Якщо ви хочете підняти професійний вигляд вашої кухні на новий рівень, тоді ця фасадна панель у декорі “Шліфована сталь” – ідеальний вибір. Фасад підкреслює визначальний для стилю вигляд нержавіючої сталі та додає кухні нотку індустріального шику. Завдяки тому, що вертикальні панелі та панелі цоколя мають однаковий декор, вони виглядають бездоганно.

STONEART

Чітка архітектура в сланці.
StoneArt – це нова лінійка ламінату, що втілює тенденцію до оздоблення під великий камінь.Завдяки своїй особливій тривимірній поверхні StoneArt перетворює декор “Сірий сланець” на фасад з винятковою естетикою та природним виглядом.Ідеально поєднуються з цим декором вертикальні панелі та стільниці в новому дизайні Xtra. Вбудовувані варильні поверхні та мийки підкреслюють цей сучасний, прямолінійний вигляд.

LUX

Круто виглядає дуже круто
Поєднання кварцового каменю, натурального лаку та скла дозволяє пуристичному дизайну дуже ефектно зайняти центральне місце в інтер’єрі. Сучасна скляна шафа Climber зі скляним фасадом з пластинчастим склом надає кухні абсолютно новий вимір і перетворюється на абсолютну принаду для очей завдяки цілеспрямованим світловим ефектам. Доступна в механічному або електронному виконанні. Ручки з підсвічуванням у сірому сатиновому кольорі є стриманим акцентом, який також забезпечує приємну атмосферу.

ARTIS

Дуже елегантно.
Облицювання ніші під дерево створює основу для цього особливо елегантного дизайну. Родзинка дизайну: фасади в теплих тонах з оптичним ефектом глибини. Винятковий вигляд скла з легким металевим відливом. Найкраще тло для ексклюзивних фасадів у захопливому вигляді, який лише підкреслюється геометрією кромки.
Білий колір завжди створює ілюзію простору і має позачасовий сучасний ефект. Саме тому наші ексклюзивні фасади під скло тепер доступні також в альпійському білому кольорі: винятковий вигляд із захоплюючим ефектом глибини. Сильний контраст: матова, глибока чорна стільниця Xtra Ceramic.
 

Наші проєкти —–>

 

 

Останні меблеві тенденції: кухня, ванна кімната та вітальня —–>

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 19.26MB | MySQL:227 | 0,571sec