Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Місця для зберігання Nobilia

Місця для зберігання Nobilia

11.10.2019

Хранение Нобилия

Збільшення місця розширює можливості

Як обрати оптимальну систему для розділення відходів і раціонально організувати нижні кухонні шафи? Які кутові рішення є актуальними в даний час? У наших відео ви зможете знайти величезну кількість ідей і цінних порад щодо організації кухонного простору.


Організація простору висувних ящиків та полиць

Ми готові запропонувати вам безліч різних систем висувних ящиків та полиць, які дозволять зручно структурувати усе ваше кухонне принаддя. З їх допомогою ви можете організувати зручне зберігання столових приладів, спецій та деко, а також цілих ящиків з напоями.

Организація висувних полиць Nobilia

Організація простору висувних ящиків

Ми пропонуємо до вашої уваги широкий асортимент вкладишів для висувних ящиків, які дозволять максимально зручно розташувати столові прилади. Вкладиші виготовляються з пластмаси або дерева й ідеально підходять для висувних ящиків шириною від 300 до 1200 мм.

Организація висувних ящиків Nobilia

Шафа з металевими ящиками

З їх допомогою ви можете раціонально використати вільний простір шириною всього 150 мм. Більшість господинь вважають за краще мати у своєму розпорядженні такі ящики біля плити або варильної поверхні і використовувати їх для зберігання спецій, оцту і олії.

Шафа з металевими ящиками Nobilia
Ящики для спецій Нобіліа

Великий висувний ящик

Ця шухляда допоможе вам створити максимальний простір для зберігання і раціонально використати вільне місце у цокольній зоні вашої кухні. Ширина цієї конструкції може становити 800, 900 або 1000 мм. У ній дуже зручно зберігати ящики з напоями, тим самим позбавляючись необхідності кожного разу спускатися за ними до підвалу.

Великий висувний ящик Nobilia

Внутрішні висувні ящики

Ви можете встановити додаткові внутрішні висувні ящики.

Внутрішні висувні ящики Нобілія

Шафа-колона

У нас ви можете придбати шафу-колону з амортизацією висування, яка відрізняється абсолютною безшумністю. Навісні кошики для неї пропонуються в двох варіантах.

Шафа-колона Nobilia

Електрична мультирізка

У програмі наповнення шаф присутня електрична мультирізка, призначена для розміщення у висувних ящиках шириною понад 500 мм. Після використання вона складається і ховається всередину ящика.

Електрична мультирізка Нобіліа

Кутові шафки

За допомогою наших меблів ви можете раціонально використати кожен кут своєї кухні. Nobilia пропонує широкий асортимент кутових шаф різних розмірів, які забезпечують максимально комфортний доступ до їх внутрішнього простору.

Кутові шафки Нобіліа

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.73MB | MySQL:154 | 0,449sec