Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Якість до найдрібніших деталей від Nobilia

Якість до найдрібніших деталей від Nobilia

07.10.2019

XTRA

Стільниця, яка може задовольнити екстра-вимоги!

Пропонуємо до вашої уваги стільницю Xtra, яка за короткий час свого існування вже встигла отримати відразу декілька нагород, а саме премію для споживчих товарів «KüchenInnovation des Jahres® 2018» (інновація року в області кухонь), премію pro-K Award і престижну премію Red Dot Award в категорії «Produkt Design» (дизайн виробу).

Головна особливість стільниць Xtra полягає в унікальній тривимірній структурі поверхні, завдяки якій створюється відчуття, що для їх виробництва були використані натуральний камінь або масив дерева.

Технологія виготовлення стільниць Xtra – це багатошарова структура, що складається з шаруватого матеріалу високої міцності та інноваційного покриття, що робить плиту міцнішою та стійкою до механічних пошкоджень, а також до впливу води.

Стільниці Xtra не тільки привертають увагу своїм зовнішнім виглядом, але й мають безліч незаперечних переваг.
Так, вони надають можливість встановлювати мийки і варильні панелі врівень.
Переходи між цими елементами настільки плавні, що ймовірність утворення непривабливих кромок зводиться до нуля.
Завдяки цьому робоча поверхня набуває естетичного зовнішнього вигляду і стає гігієнічною.

Стільниці Xtra пропонуються в п'яти варіантах: один з імітацією масиву деревини і чотири з імітацією природного каменю.


PROFI+

Ультрасучасна система висувних ящиків від Nobilia

Кухні NOBILIA розробляються з урахуванням багаторічного досвіду і найбільш вдалих рішень, які довели свою ефективність на практиці.
Пропоновані фабрикою інноваційні ідеї дозволяють істотно полегшити виконання рутинних обов’язків кожної домогосподарки і зробити її роботу приємніше і цікавіше.
Для того щоб забезпечити безпрецедентно довгий термін експлуатації кухонь, з 2012-го року застосовується сучасна система висувних ящиків Profi+.

У ній вдало поєднуються такі якості, як зручність експлуатації, висока міцність, привабливий зовнішній вигляд і різноманітність варіантів для оснащення будь-якої кухні.
Використання цієї системи дає змогу отримати більше місця для зберігання кухонного приладдя, а грамотна організація кухонного простору - це запорука комфорту кожної господині.
Забезпечити його допоможе функціональне внутрішнє оснащення, завдяки якому на вашій кухні завжди буде ідеальний порядок.


SENSYS

Шарніри від Nobilia, які можуть похвалитися бездоганним дизайном та ідеальною амортизацією

Всі серії кухонь від Nobilia оснащуються шарнірами Sensys, які можна сміливо назвати зручним інноваційним рішенням. Ці шарніри мають амортизацію Silent System, і відповідають останнім вимогам до функціональності і комфорту. Двері кухонних шафок легко і безшумно закриваються без особливих зусиль. Унікальна функція самозачинення спрацьовує навіть з кута відкривання в 35 ° – з Sensys двері зачиняються як ніби сама. Неймовірний комфорт від NOBILIA, підтверджений міжнародними нагородами.


LASER

Кромки від Nobilia, оброблені лазером

Компанія Nobilia розширила колекцію LASER, яка пропонує кухонні фасади з обробленою лазером кромкою.
Ця інноваційна технологія дозволяє забезпечити повну відсутність зазорів між кромкою і матеріалом фасаду.
Вона виключає ймовірність появи естетичних дефектів у вигляді “брудних стиків”.
LASER використовується в базових моделях, що володіють неперевершеною якістю і привабливим зовнішнім виглядом.
Ви можете вибрати такі кольори, як Магнолія, Білий преміум, Сірий мінеральний і Пісочний.


LINE N

Безручечна кухня від Nobilia

Nobilia представляє вашій увазі ультрасучасні, просторі дизайнерські кухні, що володіють чіткими контурами. Їх фасади, які можуть бути як лакованими, так і матовими, чудово виглядають без ручок. Вони мають безшовну кромку, оброблену лазером, що дозволяє створити вид цільного фасаду. Ці функціональні і красиві кухні стрімко набирають популярність. Зручність їх експлуатації пояснюється наявністю ергономічних ручок-жолобків, які знаходяться на корпусі. Вони дозволяють без зусиль відкривати дверцята, висувати полиці і ящики.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.47MB | MySQL:163 | 0,343sec