Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Ергономіка кухонь Nobilia

Ергономіка кухонь Nobilia

15.10.2019

Ергономіка кухонь Nobilia

Кухня, яка підійде саме вам

Кожній господині хотілося б мати таку кухню, яка зробить її робочі будні максимально комфортними й буде оснащена сучасними електроприладами.
Дуже важливо, щоб під час планування кухні враховувалися ергономічні аспекти.
Робоча висота повинна бути підібрана з урахуванням вашого зросту, а вся кухонна техніка повинна розташовуватися так, щоб вам було зручно нею користуватися.
Процес приготування їжі істотно скоротиться, якщо всі шляхи вашого переміщення по кухні будуть мати мінімальну протяжність.

Гарне планування – це те, яке враховує аспекти ергономіки

Для того щоб зробити вашу щоденну роботу на кухні максимально легкою, наші експерти з планування кухонь врахували усі ергономічні аспекти.


Робоча висота, яка підійде саме вам

Для того щоб визначити оптимальну висоту для виконання окремих видів робіт по кухні, потрібно враховувати не стільки зріст, скільки положення ліктів. Ергометр АМКУ дозволить швидко й точно визначити потрібну робочу висоту. Докладніше ви зможете дізнатися про це у вашого дилера.

Висота Нобілія

Висота мийки

Стільниця з мийкою – це основна робоча поверхня, тому висота верхнього краю мийки повинна бути більше стандартної робочої висоти всієї кухні. Бажано, щоб верхній край мийки був розташований на 10-15 см нижче рівня ваших ліктів. Це дозволить максимально знизити навантаження на хребет.

Висота дна мийки Nobilia

Врахування активної висоти

Стандартна висота корпусу наших кухонних меблів становить 72 сантиметри, що при використанні цоколя різної висоти дозволяє створити максимально комфортну зону для підготовки продуктів.

Рабоча висота Nobilia

Робоча висота для приготування їжі

Фактична робоча висота під час приготування їжі знаходиться на рівні верхнього краю середньої за розміром каструлі, яка стоїть на плиті. Якщо робоча поверхня розташовується приблизно на 25 см нижче рівня ліктів, під час приготування їжі ви зможете прийняти максимально зручну позу, а навантаження на руки і плечі виявиться мінімальним.

Рабоча висота при приготуванні Nobilia

Вільне місце для голови

Настінні шафки, оснащені складними, відкидними або підйомними дверцятами, забезпечують хороший огляд, вільний доступ і нікому не заважають. Витяжка має похилу конструкцію, завдяки якій у вас над головою залишається досить вільного місця. Цю особливість гідно оцінять високі люди.

Висота для голови Nobilia

Датчик відкривання переднього висувного ящика

Електропривод Libero, яким оснащені системи роздільного збору сміття Euro-Cargo Soft, Euro-Cargo S, Separato-K, Separato-M й механізм Cargo дозволяють легко відчиняти передній висувний ящик всього лише одним рухом ноги під датчиком, розташованим у цоколі.

Сенсор відкриття двірей Nobilia

Доступність вмісту з усіх боків

Розміщення побутових електроприладів на зручній для вас висоті суттєво полегшить процес їх експлуатації. На ергономічної висоті встановлюються не тільки духовка і посудомийна машина, але також пароварка, кавоварка і мікрохвильова піч. Це дозволяє звільнити місце на стільниці й полегшити процес виконання всіх робіт на кухні.

Доступність вмісту з усіх боків Nobilia

Розміщення вбудованого обладнання на зручній висоті

Розміщення побутових електроприладів на зручній для вас висоті суттєво полегшить процес їх експлуатації. На ергономічної висоті встановлюються не тільки духовка і посудомийна машина, але також пароварка, кавоварка і мікрохвильова піч. Це дозволяє звільнити місце на стільниці й полегшити процес виконання всіх робіт на кухні.

Висота вбудованого обладнання Nobilia

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.5MB | MySQL:148 | 0,239sec