Концепт ТИ > Каталог > LEICHT FENIX F 45-C | ORLANDO-C

LEICHT FENIX F 45-C | ORLANDO-C

0 UAH

 

ВИШУКАНІ КОМПОЗИЦІЇ

Захоплююче поєднання світлого і темного створює міцну, традиційну архітектуру кухні, що також відображено в чіткій просторовій композиції з високих шаф, острова і відкритих полиць.

БЕЗДОГАННІ ДЕТАЛІЗОВАНІ РІШЕННЯ

Фронти без ручок формують чітку і спокійну архітектуру кухні; відкрита кухня виглядає ідеально охайною і організованою. Її велика функціональність розкривається при відкритті. Першокласні, елегантно оздоблені висувні ящики пропонують багато місця для зберігання кухонного приладдя, і на них приємно дивитися навіть у відкритому вигляді.

Замовити проєкт

 

Стелажна система з металевими кронштейнами 16 мм складається з навісних полиць. Металеві кронштейни гнучкі за розмірами і доступні в декількох кольорах. Полиці мають товщину 16 мм або 28 мм і доступні з різних матеріалів.

Керамічна стільниця з товщиною матеріалу 12 мм, колір в тон фасаду оливково-сірий. Варильні поверхні можна вбудовувати врівень з поверхнею.

Високоякісний ламінований фасад з оригінального матеріалу FENIX NTM. Край ламінату з фаскою 45° по всьому периметру забезпечує особливий вигляд фасаду.

 

Наші проекти —–>

 

Поверхня під дерево або фантазійний декор. Поверхня рельєфна і має природний вигляд. Видимий шпон ідеально вирівняний по всій висоті меблів.

Високоякісний ламінований фасад з оригінального матеріалу FENIX NTM. Скошена під кутом 45° кромка ламінату по всьому периметру забезпечує особливий зовнішній вигляд фасаду.

 

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.94MB | MySQL:158 | 0,445sec