Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT TOPOS | CONCRETE

LEICHT TOPOS | CONCRETE

0 UAH

ІДЕАЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ

Характерний і автентичний – це CONCRETE з його тонко структурованою бетонною поверхнею, нанесеною з великою майстерністю і в поєднанні з високоякісним натуральним деревом. Внутрішнє оздоблення дозволяє ідеально все розмістити і тримати в порядку: завдяки великій кількості ретельно спланованих детальних рішень.

ВИСОКА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Острів і буфет вносять легкість в архітектуру кухні, а також мають привабливий і охайний вигляд, навіть коли шухляди відкриті. У центрі CONCRETE знаходиться острів у чарівному контрастному білому кольорі. У відкритій кухні він дуже елегантно виконує кілька функцій.

Замовити проєкт

Настінна вентиляція доступна для прихованого монтажу в стіну. Вона всмоктує повітря на рівні підлоги і виводить його назад у верхній частині стіни. Це дозволяє вбудовувати холодильники в подібних ситуаціях.

За бажанням, високі фасади можна оформити без класичного горизонтального поділу, а також продовжити до самої підлоги. Цоколь ховається за фасадом. Між стиками залишається відстань 15 мм до підлоги.

Бетонна поверхня. Рідкий і кольоровий бетон вручну наноситься на несучу дошку, а потім полірується і покривається матовим лаком. Краї закриваються розпилювальним бетоном.

Наші проекти —–>

Фасад з натурального дерева, шпонований дубом, ясеном, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза наноситься у вертикальному напрямку і, крім того, має суцільний шпон.

Полиці з бічними панелями забезпечують максимальну гнучкість. Глибина полиць варіюється від 25 до 68 см, вони доступні у великій кількості кольорів аксесуарів і дозволяють створити затишний інтер’єр на кожній кухні. Вони доступні завглибшки 1,6 см або 2,8 см.

За допомогою спеціальних надміцних кріплень підлогові блоки можна кріпити до стін як плаваючі елементи. Якщо стіна достатньо міцна, можна витримувати навантаження до 300 кг.

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.93MB | MySQL:158 | 0,451sec