Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT BONDI | CLASSIC-FS

LEICHT BONDI | CLASSIC-FS

0 UAH

 

ВНУТРІШНІ ЦІННОСТІ

Елегантний BONDI справляє загальне враження просторого простору, будучи досконалим до найменших деталей. Високі шафи, інтегровані врівень зі стіною, привертають увагу, щойно ви бачите, скільки простору вони пропонують – з безліччю розумних рішень для зберігання речей.

Позачасова елегантність – навіть всередині: високоякісні висувні ящики теплого сірого кольору гармонійно вписуються в чорно-біле зображення. Функції приготування їжі та подачі води підкреслені білим кольором під чітко спроектованим висувним ящиком для відокремлення відходів.

 

 

Замовити проєкт

 

Всі дверцята над електроприладами, висота яких залежить від виробника, виготовляються за індивідуальними розмірами. Це позбавляє потреби в необхідній в інших випадках заповнювальній панелі.

За бажанням, ніжка цоколя може бути зміщена в бік з певними підлоговими модулями. Завдяки цьому острів виглядає більш делікатним, ніби плаваючим.

Високоякісна матова лакована поверхня з приємним оксамитовим покриттям. Лакування з обох боків. Доступний в ексклюзивних кольорах Ле Корбюзьє, а також у системах кольорів RAL і NCS.

 

Наші проекти —–>

 

Однотонна поверхня з суперматовим лаком і покриттям проти відбитків пальців.

Цей кубічний острівний гарнітур має технологію відкривання без ручок на житловій стороні. Особливістю цієї моделі є різноманітність програм і кольорів. Бічні панелі також відрізняються за кольором.

 

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.6MB | MySQL:139 | 0,373sec