Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT CLASSIC-FS | TOPOS

LEICHT CLASSIC-FS | TOPOS

0 UAH

 

ІДЕАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ

За масштабними високими шафами ховається ідеальне облаштування кухні. Посуд, каструлі та продукти, які добре видно і до яких є безпосередній доступ, розміщені у внутрішніх скляних висувних ящиках або зберігаються на елегантних скляних підносах у вузьких високих шафах.

ЧИСТА АРХІТЕКТУРА

Обідній стіл виготовлений на замовлення з того ж матеріалу, що і кухонні фасади – матового лакованого шпону горіха. Вмонтований у підлоговий блок, він виходить у приміщення під прямим кутом. Стелаж інтегрований врівень зі стіною.

Замовити проєкт

Полиці з бічними панелями забезпечують максимальну гнучкість. Глибина полиць варіюється від 25 до 68 см, вони доступні у великій кількості кольорів аксесуарів і дозволяють створити затишний інтер’єр на кожній кухні. Вони доступні завглибшки 1,6 см або 2,8 см.

Фасади з натурального дерева, шпоновані дубом, ясенем, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза наноситься у вертикальному напрямку і, крім того, має суцільний шпон.

Наші проекти —–>

Високоякісна матова лакована поверхня з приємною, оксамитовою текстурою. Лакування з обох боків. Доступний в ексклюзивних кольорах Le Corbusier, а також у системах кольорів RAL і NSC.

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.91MB | MySQL:160 | 0,497sec