Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT CLASSIC-FS | TOPOS

LEICHT CLASSIC-FS | TOPOS

0 UAH

 

Матеріал і колір цієї кухні мають позачасовий вигляд: CONCRETE dakar, бетон у білому кольорі в якості лицьового матеріалу, поверхня з тонкою структурою завдяки майстерному нанесенню. Модульні “верхні полиці” зі світлою дерев’яною задньою панеллю формують стіну над стільницею.

Дерево на кухні ефективне завдяки своєму природному вигляду та домашньому затишку. Тут воно поєднується з білою поверхнею CONCRETE dakar у захоплюючому та стриманому поєднанні. Електроприлади вбудовані у високі шафи за розсувними дверцятами, а отже, до них завжди є вільний доступ під час приготування їжі.

Замовити проєкт

 

Фасад з натурального дерева, шпонований дубом, ясеном, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза наноситься у вертикальному напрямку і, крім того, має суцільний шпон.

Бетонна поверхня. Рідкий і кольоровий бетон вручну наноситься на несучу дошку, а потім полірується і покривається матовим лаком. Краї ущільнюються за допомогою розпилення бетону.

Варіативне рішення столу з опорними кронштейнами з нержавіючої сталі або лакованого металу в потрібному кольорі.

 

Наші проєкти —–>

 

Металеві кронштейни виготовляються на замовлення, а їхні розміри можна вільно планувати.

Високоякісна матова лакована поверхня з приємним оксамитовим покриттям. Лакування з обох боків. Доступна в ексклюзивних кольорах Ле Корбюзьє, а також у системах кольорів RAL і NCS.

 

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.94MB | MySQL:158 | 8,094sec