Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Каталог Nobillia 2019

Каталог Nobillia 2019

12.12.2019

Каталог Nobilia 2019

Кухні зі стилем

Незалежно від стилю: у нас знайдеться кухня вашої мрії.
Від кухні без ручок і кухні в сільському стилі, і закінчуючи сучасною кухнею: у Nobilia ви знайдете саме ту кухню, яка підійде для вас.


Сучасні кухні

Що вам більше імпонує – яскраві контрасти чи м`які акценти? Ми готові запропонувати вам широкий асортимент кольорів і фасадів для кухонь, який допоможе втілити в життя найсміливіші ідеї.
Наші концепції відтінків узгоджені між собою. Це дозволить вам швидше визначитися з вибором кухні.
Сучасні кухні Nobilia

Сучасний шик та впевненість у собі.

Кухні, які можна назвати втіленням сучасності.

Для виробництва кухонь компанія Nobilia використовує безліч різних матеріалів, але вони завжди мають лаконічний дизайн, витончені елементи декору та високотехнологічне оснащення. Ці кухні виглядають багато, дуже оригінально і є яскравим відображенням сучасності.
Докладніше…


Дизайнерські кухні

Дизайну наших кухонь притаманні чіткі лінії, структуровані форми і використання високоякісних матеріалів. Гладенькі та блискучі лаконічні поверхні фасадів з легкістю впишуться до дизайну будь-якої кухні, навіть з відкритим плануванням.
Дизайнерскі кухні Nobilia

Унікальна дизайнерська кухня, яка неодмінно опиниться в центрі уваги.

Дизайнерська кухня може стати віддзеркаленням вашого індивідуального стилю.

Дизайнерські кухні привертають до себе увагу багатьох людей. Яскраві відтінки, цікаві комбінації матеріалів і максимум функціональності – це все, що потрібно сучасній господині. Nobilia пропонує інноваційні дизайнерські кухні, які внесуть нотку сучасності до інтер’єру будь-якого приміщення. Їх гідно оцінять прихильники екстравагантності.
Докладніше…


Natural Living

Ми пропонуємо кухні в стилі Natural Living, які допоможуть створити затишну атмосферу завдяки дерев’яному декорові, елегантному дизайну і теплим відтінкам.
Кухня Natural Living від Nobilia

Природність та затишок.

Створіть затишну атмосферу з кухнями в стилі Natural Living.
Дерев’яні фактури теплих відтінків виглядають надзвичайно елегантно і сучасно. За допомогою них ви можете створити неймовірно комфортну атмосферу в будь-якому приміщенні і надати йому особливого стилю. Завдяки автентичним декорам, скляним елементам і однотонним поверхням кухня набуває неповторної чарівності. Дерев’яні декори в стилі Natural Living створюють на кухні комфорт екстра-класу і надають їй чарівності затишку. Ви можете обрати фасади як з ручками, так і без.
Докладніше…


Modern Classic

Проста та елегантна класика.

Останнім часом такий стилістичний напрям, як Modern Classic, все частіше використовується в оформленні кухонь. Він втілює органічне поєднання сучасних і класичних деталей, гармонійні комбінації кольорів і фасадів. Кухні в стилі Modern Classic неймовірно привабливі. Компанія Nobilia пропонує класичні кухні, в яких прямота форм поєднується з чіткістю ліній і інноваційної технікою. Їх гідно оцінить будь-яка сучасна господиня.
Модерн класик від Нобілія

Класичні кухні актуальні завжди.

Класичні кухні від Nobilia виглядають просто і елегантно. Вони гармонійно поєднують в собі чіткість ліній, функціональність і практичність. Така кухня стане вашою надійною помічницею на довгі роки і зможе служити вірою і правдою вашим дітям і онукам.
Докладніше…


Cottage style у дизайні кухонь

Одна з тенденцій сучасного суспільства – це прагнення бути ближче до природи. При оформленні заміських будинків сьогодні віддається перевага плавним лініям та чітким формам, натуральному декорові та природним кольорам. Чарівні елементи декору надають кухням в сільському стилі сучасного вигляду і відчуття комфорту.У них створюється комфортна атмосфера, а присутність інноваційної кухоннної техніки значно полегшує процеси приготування їжі.
Кухня у деревенськом стилі від Nobilia

Природність та безтурботність заміського будинку.

Кухня в стилі Cottage внесе гармонію до вашого житла.

Ви хочете додати своїй оселі трошки заміської свіжості? Кухня в стилі modern cottage надає таку можливість. Її вишуканий дизайн з використанням природних матеріалів дозволяє створити в приміщенні спокійну атмосферу, яка дає можливість відчути себе не в не в галасливому мегаполісі, а в затишному селі. Кухня, оформлена в свіжих пастельних відтінках з використанням таких традиційних мотивів, як клітина або флористичні орнаменти, стане місцем для затишних сімейних вечорів.
Докладніше…


LINE N

Безручечна кухня від Nobilia.

Nobilia пропонує вашій увазі ультрасучасні, просторі дизайнерські кухні з чіткими контурами. Їхні фасади, які можуть бути як лакованими, так і матовими, чудово виглядають без ручок. Вони мають безшовну кромку, оброблену лазером, що дозволяє їм створити цілісний прямолінійний фасад. Ці комфортабельні та красиві кухні стрімко набирають популярність. Зручність їх експлуатації пояснюється наявністю ергономічних ручок-жолобків, які знаходяться на корпусі. Вони дозволяють без зусиль відкривати дверцята, висувати полиці і ящики.

Докладніше…

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.5MB | MySQL:150 | 2,766sec