Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Nobilia Structura: стильна ергономіка

Nobilia Structura: стильна ергономіка

23.12.2019

Замовити Nobilia Struktura
Вибір кухні в родині – це завжди питання «хто головний». Тому що передбачити і врахувати всі побажання та особливості хазяїв буває дуже важко. Проте із кухнями Nobilia такої проблеми не існує.
Відразу у проект закладено різну висоту стільниці на острові: трохи нижча по боках, де варильна поверхня і мийка, трохи вища всередині. Своєрідний «місток», що утворюється другим рівнем стільниці, дозволяє зручно нарізати овочі та інші продукти, не нахиляючись зайвий раз. Це особливо актуально для людей високого зросту. З боку вітальні вища сторона формує комфортну барну стійку, де можна доволі просторо вмоститися, не впираючись колінами у стіл чи шафи.
Вбудовані системи зберігання і вітрини із чорним склом, алюмінієвою рамкою та підсвітлюванням стали очевидним компромісом між трендом на відкриті полиці і необхідністю захищати посуд від пилу. Власне відкриті полиці по центру акцентовано підсвітлюванням, що підтримує симетричну композицію кухні.
Елегантні фасади Structura під чорний дуб, в програмі Line N без ручок підкреслюють збалансовані пропорції верхніх і нижніх шаф.
Структуруйте ваше майбутнє вже зараз! Дизайнери салону КОНЦЕПТ ТИ) допоможуть вам створити вашу зручну і стильну кухню.
Кухня Nobilia Struktura
Kitchen Nobilia Struktura

Nobilia Struktura у Києві

Nobilia Struktura під замовлення

Nobilia Struktura кухня з Німеччини

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.46MB | MySQL:147 | 0,236sec