Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Робоча поверхня Xtra від Nobilia – бездоганне оформлення кухні

Робоча поверхня Xtra від Nobilia – бездоганне оформлення кухні

17.05.2020

поверхня Xtra Nobilia

Підбираючи кухонний гарнітур для облаштування кухні в домі чи квартирі, кожний споживач в першу чергу звертає увагу на її надійність та естетичні якості. Саме тому багато покупців вирішують придбати елітні німецькі кухні Nobilia з робочою поверхнею Xtra. Стільниці, виготовлені із такого матеріалу вражають експлуатаційними характеристиками та мають привабливий дизайн. Вони пропонуються в декількох варіантах декорів, і можуть бути стилізовані під дерево або природний камінь. Це дозволяє споживачам підібрати варіант, котрий буде гармоніювати з інтер’єром кухонної кімнати.

Експлуатаційні якості стільниць Xtra

Вирішивши придбати німецькі кухні Nobilia з робочими поверхнями Xtra, споживачі отримують меблі, які будуть довгий час зберігати бездоганний вигляд. Щоб досягти такого результату, німецький виробник використовує для виготовлення кухонь лише високоякісні матеріали, до яких відносяться і стільниці. Декори Xtra використовуються для стільниць стандартної товщини 38 мм, з тонкими стільницями Slim Line товщиною 16 мм або з поверхнями для барної стійки, товщина яких становить 100 мм. Максимальна довжина може становити 4 м. У такому ж декорі пропонуються стінові панелі, вони можуть бути товщиною 16, 25 і 50 мм.

Стільниці Xtra, виготовлені компанією Nobilia відрізняються термостійкістю, що важливо, оскільки в процесі готування досить часто господиня має справу з гарячим посудом чи замороженими продуктами. Ці поверхні відрізняються підвищеною стійкістю до побутових механічних пошкоджень. Такий матеріал не розбухає при попаданні на нього вологи, оскільки має спеціально розроблену багатошарову структуру. Саме за це і за високі якості робоча поверхня Xtra була нагороджена престижною премією «KüchenInnovation des Jahres® 2018» (новаторство року в області кухонь).

Функціональність робочої поверхні Xtra

стільниця Xtra Nobilia

Використання стільниці Xtra дає змогу охайно облаштувати робочу зону зі всією необхідною технікою і мийкою. Завдяки цьому кухонний гарнітур має чудовий вигляд. В стільницю можна встановлювати урівень варильні поверхні та мийку, без створення непотрібних крайок, завдяки цьому робоча область вражатиме особливою естетикою. Також таке вбудування підвищує гігієнічність стільниці. Адже в ній не буде щілин, де найчастіше збирається бруд, котрий стає розсадником шкідливих мікроорганізмів.

Вибираючи кухню Nobilia зі стільницею Xtra, ви можете бути впевнені, що вибираєте меблі високої якості для облаштування кухонної кімнати .

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.67MB | MySQL:148 | 0,466sec