Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Територія затишку від Leicht

Територія затишку від Leicht

26.02.2019

Leicht территория уюта-1

Кухня споконвічно вважається саме тим центром, який об`єднує все життя в родині. Саме тут збирається сім’я за смачною вечерею, щоб поспілкуватися та поділитися враженнями після насиченого дня. Сучасна кухня виступає одним з основних елементів архітектури всього будинку та служить відображенням життєвих принципів та смакових переваг його власників.
На виставці Living Kitchen в Кельні у 2019 році компанія Leicht запропонувала новий погляд на планування кухонного простору. Він поєднує елементи природних стихій на одному великому острові у центрі кухні. Таке єднання підсилює привабливу ауру головного приміщення в домі.

Планування кухні гармонійно поєднує усі традиційні функціональні зони на центральному острівному блоці. Велика та зручна гранітна мийка благородного смарагдового кольору символізує стихію води та виглядає майже архаїчно. Варильна поверхня, що уособлює стихію вогню, знаходиться у центрі робочої зони з натурального каменю. Холодна кам`яна стільниця переходить в теплу та зручну зону відпочинку. У дизайні цієї кухні використані натуральні природні матеріали, завдяки чому вона ніколи не втратить своєї актуальності.
Концепція, яку компанія Leicht поклала в основу дизайну цієї моделі, – це акцент на великому центральному острові. Завдяки своєму розташуванню, розмірам та функціональності він стає ключовим елементом планування. Оточуючі шафи для зберігання кухонного приладдя виготовлені з деревини темних кольорів та відтінку «umbra» з колекції Le Coloures® Le Corbusier. Вони виглядають дуже стримано і відступають на задній план, підкреслюючи головну роль острівного блока в дизайні.

Leicht территория уюта-2

Планування не передбачає використання навісних шаф. Їхню роль грають неймовірно зручні модулі для зберігання CONCEPT 40. Такі модулі є частиною блоку високих шаф, та завдяки растровій розбивці на 40 см, надають інтер’єру врівноваження та затишку. Фасади не мають ручок та відкриваються легким дотиком.

Елегантні скляні вітрини VERO
Невід`ємним елементом дизайну цієї кухні виступають високі скляні шафи VERO. Непомітне тоноване скло гармонійно поєднується з тоненькою анодованою металевою рамою. Вітрини виготовлені з темної деревини, що дозволяє їм стати органічним доповненням загальної концепції всього приміщення. Внутрішній простір шаф стильно підсвічується вбудованими світлодіодними світильниками, які не засліплюють очей і вигідно підкреслюють предмети, розташовані у вітринах. Яскравість та кольорову температуру підсвічування ви можете регулювати на власний розсуд.

В наших салонах ви маєте можливість створити проект затишної дизайнерської кухні від Leicht, яка стане улюбленим місцем всієї родини.

Leicht территория уюта-3

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.67MB | MySQL:148 | 0,451sec