Концепт ТИ > Новини > Наші новини > Новий салон до ваших послуг

Новий салон до ваших послуг

11.01.2021


 

Наш новий салон у ТЦ Домосфера (2-й поверх) відкрито! До ваших послуг демонстраційні зали зі зразками кухонь та технікою відомих брендів. Запрошуємо вас ознайомитися з нашими експозиціями та отримати індивідуальний проект з урахуванням всіх побажань клієнта та особливостей замовлення.
Вибір кухонних меблів практично безмежний і за матеріалами, і за кольорами, і за стилем. Особливо гостро відчуваєш цю безодню варіантів у нескінченних пошуках тієї самої #кухнямрії на просторах інтернету чи в магазинах. Після перегляду 101-го варіанту опускаються руки: гарна, але не функціональна, сучасна, але за розмірами не підходить, все підходить, але «не чіпляє». Досить! Довірте справу професіоналам з КОНЦЕПТ ТИ). Ми реалізовуємо будь-які ідеї проектів завдяки співпраці з провідними світовими виробниками кухонь та побутової техніки.

 

Справжні “перлини” зі світу кухонного дизайну вже чекають вас у новому салоні КОНЦЕПТ ТИ). Просто завітайте у ТЦ Домосфера, що за адресою м. Київ, Столичне шосе, 101, 2 поверх. Тут в єдиному комплексі є цілий спектр кухонь з новими, сучасними фасадами з різною текстурою та обробкою. У нас представлені найкращі світові бренди кухонь: Leicht та Nobilia. Асортимент матеріалів та палітра кольорів задовольнять навіть найвибагливішого клієнта. А ще у нас є ультрасучасні та стильні столи та стільці від італійського бренду Kristalia.

 

В салонах КОНЦЕПТ ТИ) можна замовити не лише кухню, а й сучасну, якісну техніку. Ми є офіційними партнерами в Україні світових лідерів-виробників побутової техніки: Bosch, Siemens, Gaggenau. В результаті ви отримуєте стильну та технологічну кухню, яка залишатиметься актуальною протягом досить тривалого часу.
Кухня від КОНЦЕПТ ТИ) – це оригінальний дизайн та довершене виконання. Прийдіть та переконайтеся в тому на власні очі!

Більше про Leicht

Сайт виробника

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 19.02MB | MySQL:174 | 0,472sec