Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Новий корпус від Leicht – проникливо темний

Новий корпус від Leicht – проникливо темний

19.10.2020

Leicht

Німецький виробник Leicht пропонує покупцям елітні кухні, як в традиційному стилі, так і в стилі сучасного мінімалізму. Кухні Leicht вирізняються своєю унікальною індивідуальністю, екологічністю матеріалів, високою якістю виконання кожної деталі, а також підвищеними показниками зносостійкості і довговічності.

Leicht

Представляємо до вашої уваги новий корпус від Leicht в кольорі «сірий карбон». Ця нова концепція одночасно пуристична, чуттєва і вражає великою кількістю деталей. Виробник пропонує нам однорідну колірну концепцію як всередині, так і зовні – адже попит на кухні в темних, емоційно розкішних тонах зростає з кожним днем.

Leicht

Вишуканий карбоновий сірий і чіткі строгі форми кухні акцентують на собі увагу. Саме з темними фасадами F 45 корпус в кольорі «сірий карбон» поєднується найбільш вигідно і органічно. Фасад дуже приємний на дотик, має ультра-матову поверхню, виготовлений з покриттям меламіну і зверху оброблений лаком. Важливо, що поверхня досить міцна і стійка до слідів відбитків пальців. Горизонтальна ручка-впадина – яскравий маркер. Її використання тільки підкреслить строгі прямі лінії кухні. А візуальне виділення за рахунок кольору і правильної підсвітки – потрібний акцент на тлі темного корпусу.

Leicht

При відкриванні спокійних фронтів без ручок, видно кант в тон корпусу, який надає суворої солідності. Фасад внутрішніх ящиків виконаний з алюмінію такого ж кольору, як і корпус. Внутрішня частина ящиків, представлена ​​новою системою зберігання COMBO, витримана в благородному чорному кольорі. Вставки для столових приборів, сміттєві системи, висувні ящики і рами зі сталі з порошковим покриттям витримані в сірому карбоні з ніжним мерехтінням. А всі вставки і тримачі виготовлені з високоякісного дуба. У базовій комплектації передбачено безліч функціональних елементів: знімні плівкові дозатори, скляні банки і баночки, різні лотки для столових приборів і багато іншого. Система зберігання COMBO може бути обрана індивідуально або у вигляді попередньо укомплектованого набору. Що б Ви не обрали в якості наповнення, система зберігання COMBO сповна дозволить використати всю ширину шухляди.

Leicht

Цей новий корпус говорить сам за себе. Чіткість ліній, спокусливий чорний колір і приємні тактильні відчуття заворожують з першого погляду, з першого дотику.

Більше про Leicht

Сайт виробника

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.69MB | MySQL:150 | 0,590sec