Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Свіжі тренди з MOW: LEICHT STEEL – сталеве серце

Свіжі тренди з MOW: LEICHT STEEL – сталеве серце

20.11.2019

Красива кухня Ляйхт
Профільна виставка кухонних меблів і технологій, на якій змагаються найкращі німецькі виробники, відбувається що вересня у Північному Рейні-Вестфалії, у районі так званої Кухонної милі. Тут презентують новинки року прийдешнього, тренди, які вже можна буде продавати для встановлення в інтер’єрі. Порівнюючи зі світом моди, можна сказати, що відвідувачі змогли побачити моделі prêt-à-porter 2020 року. Цього року MOW святкувала 35-річний ювілей, і гостей на цьому b2b івенті було чимало. Фабрика LEICHT представила кухню із фасадом STEEL у новому кольорі – бронза.

Металізовані фасади мають унікальний візерунок завдяки технології виготовлення: зовнішня корозія створює різноманітну структуру, мерехтливий матовий відблиск. Кухонна система складається із нижніх шаф, відкритих полиць, шаф із засувними дверима – для прихованого встановлення побутової техніки. Аби усе це різноманіття привести до єдиного знаменника, використано розсувні двері Sliding Doors товщиною 28 мм. Двері також оздоблено металевим покриттям STEEL bronze.

Натуральні екологічні матеріали – це не лише деревина, а й бронза, відома своєю витривалістю. До речі, колір фасади не змінюватимуть, бо корозію спеціально зупинено і фасади вкрито захисним лаком. Компанія LEICHT може собі дозволити виробляти кухні з «вічних» матеріалів – бо ж її клієнтами стають найвибагливіші і найуспішніші.

Замовити проект
Спланувати кухню on-line
Memory: 52.01MB | MySQL:111 | 0,694sec
Подарунок
Кулінарний майстер клас від шеф-повара на дому
Введіть Ваші данні, щоб залишити заявку
* Подарунок діє, тільки якщо Ви вносите аванс купуючи кухню на протязі 30 днів, як залишили заявку.
Дякуємо!
Заявка відправлена