Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Leicht Sliding Doors – гра із простором

Leicht Sliding Doors – гра із простором

04.12.2019

Leicht Sliding Doors

Сучасна вітальня є дуже вимогливою щодо кухні – найліпше, коли її зовсім не видно.
Для цього дизайнери провідної німецької компанії LEICHT розробили розсувні двері від підлоги до стелі, які вдало приховують кухню від решти інтер’єру.
Важливою особливістю системи SLIDING DOORS від Leicht є товщина лише 28 мм і можливість кріпити їх до стелі на приховані напрямні.
Легке полотно дверей можна оздобити декором із будь-якої програми Leicht.
Таким чином дизайнери досягають цілісного вигляду кухні-вітальні. Розмір дверей SLIDING DOORS підбирається індивідуально залежно від проекту.

Система SLIDING DOORS є невід’ємною частиною останньої технологічної новинки LEICHT – багатофункціонального «приміщення у приміщенні».
Це може бути власне кухня, яка ізольовано існує посеред простору вітальні.
А може бути технічне приміщення або у самій кухні, або у будь-якій частині будинку.
Пральна кімната або серверна, гардеробна чи комора – немов із конструктору lego, з набору шаф і дверей створюється простір необхідного розміру та функціонального наповнення.

Таким чином у будь-якому відкритому просторі незалежно від розташування стін можна спланувати функціональну зручну кухню.
Двері до стелі закривають цей простір, коли необхідно приділити більше уваги тому, що відбувається у вітальні, та відкривають для спільних кулінарних вправ.
Ця система може слугувати як перегородкою між приміщеннями, так і фасадом до наставних шаф.
За дверима SLIDING DOORS ховаються контейнери із продуктами та різним кухонним начинням.

Переконатися у перевагах нової пропозиції краще на власні очі: кухню з використанням системи SLIDING DOORS представлено у салоні КОНЦЕПТ ТИ у Києві на вул. Чорновола 27.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.75MB | MySQL:166 | 0,283sec