Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT STEEL | CLASSIC-FS | TOPOS

LEICHT STEEL | CLASSIC-FS | TOPOS

0 UAH

 

Сталеві поверхні зачаровують: в архітектурі та містобудуванні вони мають пуристичну, автентичну атмосферу. Коли їх допрацьовують для використання всередині приміщень, первісна якість – найкраще описується як “груба індустріальна”.
Просторова атмосфера створюється завдяки гармонійній взаємодії матеріалу і кольору, світла і прозорості. Скляні вітрини приваблюють делікатно тонованим склом та витонченою анодованою металевою рамою з анодованого металу з продумано прихованими петлями.

Замовити проєкт

 

Поверхня зі справжнім металевим покриттям. Сталевий порошок зі спеціальним лаком напилюється на поверхню, обробляється спеціальним процесом окислення, а потім полірується і покривається матовим лаком.
Високоякісна матова лакована поверхня з приємним оксамитовим покриттям. Лакування з обох боків. Доступна в ексклюзивних кольорах Le Corbusier, системах кольорів RAL і NSC.
Скляна вітрина має делікатно тоноване скло в анодованому алюмінієвому профілі рами. Вертикальні світлодіодні стрічки всередині забезпечують атмосферне освітлення. Світло можна регулювати за інтенсивністю та колірною температурою.
 
Наші проекти —–>

 

Полиці з бічними панелями забезпечують максимальну гнучкість. Глибина полиць варіюється від 25 до 68 см, вони доступні у великій кількості кольорів аксесуарів і дозволяють створити затишний інтер’єр на кожній кухні. Вони доступні завглибшки 1,6 см або 2,8 см.
Фасад з натурального дерева, шпонований дубом, ясеном, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза наноситься у вертикальному напрямку і, крім того, має суцільний шпон.
 
Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.93MB | MySQL:158 | 0,455sec