Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT SYNTHIA | IOS | LARGO-LG

LEICHT SYNTHIA | IOS | LARGO-LG

0 UAH

 

Дуже елегантний ансамбль у темних відтінках. Основна увага приділяється функціональному прогону, прикріпленому до стіни, з елементами різної глибини та матеріалів – інша, ритмічна архітектура кухні. 
Яскраве Г-подібне розташування модулів не просто привертає увагу – воно також визначає пріоритети. Адже всередині все, що потрібно часто, заховано подалі, але завжди легкодоступне. Придивившись уважніше, ви побачите тонку взаємодію високоякісних поверхонь: матове скло контрастує з елегантним лаком, стриманий метал – з теплим деревом.

Замовити проєкт

 

Високоякісна натуральна деревина з характерною структурою є вишуканим штрихом, який також підкреслює висококласне внутрішнє оздоблення.

Облицювання стін доступне в різних програмах, матеріалах і кольорах, а за розмірами воно може бути адаптоване до вимог замовника.
Стінові шафи оснащені скляними дверцятами з серії IOS. Скляні дверцята також доступні у LEICHT у спеціальних розмірах, щоб повністю заповнити отриману висоту до стелі, як показано тут.
 
Наші проекти —–>

 

Скляні дверцята також доступні у LEICHT у спеціальних розмірах, щоб повністю заповнити отриману висоту до стелі, як показано тут.

Скляна поверхня. Алюмінієві кромки захищають скло від пошкоджень по краях і є ефективним бар’єром для рідини.

 
Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.68MB | MySQL:155 | 0,283sec