Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT VERVE-FS | TOPOS

LEICHT VERVE-FS | TOPOS

0 UAH

ЕЛЕГАНТНІСТЬ ТА ХАРАКТЕР
Емоційно приваблива, позачасова елегантна атмосфера кухні характеризується матовими лакованими фасадами рами в теплому кольорі Umbra з палітри кольорів Les Couleurs® Le Corbusier. Парапет, виготовлений з натурального дерева з характерним малюнком та інтегрованим сидінням для лавки, формує кімнату та робить її привабливою.
НЕПІДВЛАДНА ЧАСУ КРАСА
Тонко профільований фасад рами ідеально гармонує з високоякісними матеріалами та кольорами. Теплі, елегантні відтінки кольорової системи Les Couleurs® Le Corbusier дають ще одну можливість вибору та оркестрування в широкому діапазоні планування.

Замовити проєкт

Фасад з натурального дерева, шпонований дубом, ясеном, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза наноситься у вертикальному напрямку і, крім того, має суцільний шпон.
Можливе внутрішнє оформлення у вигляді лавки за бажанням замовника.
Нішеві стелажі товщиною 16 мм доступні у всіх стандартних матеріалах і, таким чином, можуть бути спроектовані відповідно до кухонних поверхонь. Стелажі забезпечують високий ступінь домашнього затишку і відповідають декоративним вимогам.
Матовий лакований фасад рами з делікатною рамкою на ширшій рамі. Надає традиційно сучасний ефект. Доступна в ексклюзивних кольорах Ле Корбюзьє, системах кольорів RAL і NSC.
 
Наші проекти —–>

Шафи з відкритими висувними ящиками розбивають простір на частини. Висувні ящики доступні у версії з високоякісного дерева, а також з меламіном або лакованою поверхнею. Опціонально з вбудованим підсвічуванням для привабливого вигляду.
Скляні вітрини з інтер’єром з дерева в програмі TOPOS. Зі скляними полицями. Опціонально з підсвічуванням.
 
Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.69MB | MySQL:155 | 0,281sec