Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT BOSSA | KERA-E

LEICHT BOSSA | KERA-E

0 UAH

 

КУХНЯ ТА ВІТАЛЬНЯ
Облицювання кухонного гарнітура та шаф програми BOSSA горіхом робить так, що рішення для зберігання речей рівномірно зникають за фасадом з натурального дерева, завдяки чому досягається однорідний стиль на великих площах. У цьому плані кухні передбачено як окремо стоячий острівний блок перед кухонним гарнітуром, так і стільниці з високоякісної кераміки.
Ми покінчили з недоступними продуктами в задній частині вітрини: наш центр зберігання – це ідеальний спосіб забезпечити належну організацію продуктів і швидкий доступ до них. 

Замовити проєкт

 

ДИНАМІЧНІ ДЕТАЛІ
У партнерстві з вертикальними лініями BOSSA корпус – у новій версії висотою 86 см – підкреслює кубічний вигляд. Інтер’єр окремих елементів також делікатно вписується в концепцію темного кольору з новим кольором корпусу – вуглецево-сірим. Такі деталі, як узгоджені за кольором крани, доповнюють загальну картину.
Практичний високий висувний модуль у тому ж дизайні, що й шухляди та висувні ящики. Всі продукти чітко впорядковані і завжди під рукою. Доступні моделі шириною 30, 40 і 50 см.
У серії EVO стільниця частково прихована в корпусі, що, в свою чергу, призводить до видимої, стійкої та філігранної стільниці товщиною 6 мм. Керамічна версія гармонійно доповнює фасади програми BOSSA.

 

 

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

 

LEICHT пропонує два різних кольори корпусу, щоб інтер’єр завжди відповідав зовнішньому вигляду. Темний карбон-сірий надає кухні додатковий відтінок елегантності.
Фасад з натурального дерева дуба з відповідною текстурою; яскрава структура текстури з обох боків, включаючи, зокрема, кручені сучки, тріщини та зазубрини.
Для гармонійного, якісного загального вигляду, в тому числі при відкриванні шаф, фасади і самі кромки оброблені керамікою.
 

Наші проєкти —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.6MB | MySQL:139 | 0,285sec