Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT SIRIUS | IKONO-C

LEICHT SIRIUS | IKONO-C

0 UAH

КОНЦЕПЦІЯ ПРОСТОРОЇ КУХНІ

Концепція інтер’єру, що складається з варильної поверхні, настінних і високого шаф, набуває домашнього затишку завдяки задній панелі з тонко структурованого натурального дерева. Існує велика різноманітність як з точки зору поверхонь, так і з точки зору того, що знаходиться всередині шухляд і відділень. Підлогові модулі з елегантною репродукцією бетону справді привертають увагу.Дерев’яні панелі на задній стінці є елементарною частиною концепції планування LEICHT і створюють відчуття тепла та домашнього затишку. Фронтальні панелі м’яко ковзають вгору, а делікатно підсвічена рейка з корисними аксесуарами є одночасно зручною та привабливою. Кожна деталь допомагає сформувати гармонійну загальну картину.

Замовити проєкт

 

ВИРАЗНІ МАТЕРІАЛИ

Високоглянцева поверхня, що вирізняється високою яскравістю кольору та спокійною поверхнею.

Поверхня з виглядом бетону. Краї, що її оточують, мають такий самий колір і структуру та зварені за допомогою лазерної технології, яка забезпечує невидимі з’єднання.

Ламінований фасад під дерево. Поверхня має рельєфне тиснення, що забезпечує збіг шпону та тиснення. Результат: натуральний вигляд і автентичне відчуття.

Наші проєкти —–>

 

Облицювання стін доступне в різних програмах, матеріалах і кольорах, а розміри можуть бути адаптовані відповідно до вимог.Елегантна і функціональна система нішевих стелажів складається з тонко відшліфованих прямокутних алюмінієвих профілів, в які можна вставляти різноманітні модулі. Система варіюється за довжиною та комбінацією модулів. Опціонально з підсвічуванням.

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.91MB | MySQL:158 | 0,431sec