Концепт ТИ > Проекти > Проект «На високій ноті»

Проект «На високій ноті»

Дизайн кухні:

Тереза Маєвська

Архітектор:

Замовити проєкт

Проект На высокой ноте

Технічні дані:

Фабрика: NOBILIA
Програма меблів без ручки Line N
Фасад: Touch
Додатковий фасад: Structura
Стільниця: кварцит

У сучасному інтер’єрі головну скрипку відіграють пропорції: гармонія створюється через поєднання високих и низьких об’ємів, на контрасті кольорів і фактур. Для дизайнера кухня – це іспит на виконання головної партії, бо за останніми трендами саме кухня поєднує риси і гарячого цеху, і затишної вітальні.
Дизайнер інтер’єру Тереза Маєвська у своєму новому проекті використала кухню Nobilia програма Touch. Здавалося б – цілком звичайна модель не найдорожчого сегменту. Проте дизайн було змінено для гармонійного поєднання з рештою елементів інтер’єру.
У проекті дуже великі вікна – від підлоги до стелі. Тож загальною темою вітальні-кухні стали вертикальні риси і подовжені вгору об’єми. Тому дизайнер інтер’єру змінила звичну конструкцію верхніх шафок: було обрано максимальну висоту, 130 см. Тепер шафи виглядають немов частина стіни, вони майже непомітні здалеку. Нова конструкція відразу відкрила багато функціональних переваг: можна ще більше покласти у шафки, легший доступ до нижніх полиць, а на верхніх можна розмістити дрібну кухонну техніку, що нечасто використовується. Зміни у висоті верхніх шаф призвели до зміни глибини стільниці на нижніх тумбах: вона стала на 10 см ширше для зручності хазяйки. Додаткова висота верхніх шаф дозволила суттєво збільшити обсяг зони зберігання.
Фасади кухні Nobilia Touch світлі, матові, на дотик шовковисті. Матеріал виготовлення – МДФ, який успішно витримує вологе і гаряче середовище. Елегантний кварцит стільниці нагадує граніт, але більш зручний у використанні.
Дизайнер інтер’єру Тереза Маєвська запропонувала ідею острова, який має дві зручні висоти: одна, вища, комфортна для приготування їжі інша, нижча, для її приємного споживання.
Як чудово, що фабрика Nobilia має можливість виконати практично всі ідеї дизайнерів інтер’єру!

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.58MB | MySQL:121 | 0,445sec