Концепт ТИ > Проекти > Проект «Інтер’єр у стилі мінімалізму»

Проект «Інтер’єр у стилі мінімалізму»

Дизайн кухні:

Igor Sirotov Architects

Архітектор:

Igor Sirotov Architects

Замовити проєкт

Стиль мінімалізму у інтерьєрі

Інтер’єр у стилі мінімалізму як відображення індивідуальності

Техничні дані:

Фабрика: LEICHT
Програми: Primo, XTEND+
Фасад: Classic FS матовий шовковий лак
Cтільниця: загартоване скло фабрики LECHNER
Проект кухні став переможцем премії Leicht Global Kitchen Design Award 2018 Ukrainian National Winner.

Мінімалізм – це сучасний стиль, якому притаманні лаконічність та простота у поєднанні з багатоликістю й різноманітністю. Він гармонійно поєднує в собі функціональність та близькість до природи. Практичний та раціональний мінімалізм – це вдала комбінація розумного аскетизму й використання усіх благ цивілізації.

Величний та інтелігентний стиль

Замовник цього проекту побажав, щоб інтер’єр його житла був виконаний в досить незвичайному стилі, а саме поєднував у собі таємничість, притаманну старовинним замкам, та сучасні тенденції. Обстановка цього будинку здається простою, проте є абсолютно комфортною та функціональною. Вона сприяє умиротворенню та спокою, налаштовує на роздуми про високе і пробуджує творче начало.

В інтер’єрі переважають глибокі темні відтінки: чорний, графітовий та сіро-синій.
М’який куточок для відпочинку, що виділяється на загальному фоні світлими кольорами, служить органічним продовженням обідньої зони. Просторий стелаж дозволить розмістити багату бібліотеку, а за столом, у центрі якого розташований камін, можна проводити затишні вечори з друзями або родиною. Одна з родзинок інтер’єру – навісний світильник, декорований зеленню, який підсилює відчуття єднання з природою.

Для оформлення робочої зони використані світлі сіро-лілові відтінки. Безпосередньо в ній розташоване спальне місце, куди може прилягти відпочити трудоголік, який засидівся за роботою. Стелаж дуже зручний та функціональний: його полиці можна переставляти й міняти місцями на власний розсуд.

На особливу увагу заслуговує кухня. Замість традиційних навісних шафок тут використовуються ті, які встановлюються прямо на стільницю та вбудовуються врівень зі стіною. Вони оснащуються системою XTEND+, що представляє собою ламелі, управління якими здійснюється за допомогою моторного приводу. Їх матова поверхня може мати будь-який відтінок.
Заказать кухню Leicht в Киеве
Кухонні фасади CLASSIC-FS мають бархатисту поверхню, до якої приємно торкатися. Вони фарбуються з обох боків у колірних системах RAL і NCS. Ви можете обрати один з відтінків ексклюзивної палітри Le Corbusier, якою для оформлення кухонь має право користуватися тільки фабрика LEICHT. Стримані й насичені кольори дозволять вам проявити індивідуальність при плануванні кухні та проектуванні її гармонійного поєднання з вітальнею.
Фасад XTEND+ от Leicht
У дизайні цієї кухні також присутня стільниця, виконана з матового безпечного скла. Вона може фарбуватися у різні кольори відповідно до палітри фасадів, а товщина її становить всього лише 12 мм.
Нижні шафки не мають ручок та управляються електричними моторами.
Кухня без ручек от Leicht

Трохи про уподобання

Мінімалізм можна сміливо назвати стилем майбутнього. Він дозволяє максимально розчистити простір, наповнити його повітрям та зробити вільним для пересування. Цей стиль відмінно підійде для оформлення як невеликих квартир, так і величезних будинків. Якщо ви понад усе цінуєте свободу, функціональність та комфорт, тоді мінімалізм – це те, що вам потрібно!

Посилання на сайт Ігоря Сіротова: https://igorsirotov.com/

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.55MB | MySQL:114 | 0,380sec