Концепт ТИ > Проекти > Проект «Будинок в Лісниках»

Проект «Будинок в Лісниках»

Дизайн кухні:

КОНЦЕПТ ТИ) салон в ТЦ Домосфера

Архітектор:

Bobak Design

Замовити проєкт

Осінь – це чудовий час для творчості і нових ідей! Ми хочемо надихнути вас своїми концептами, втіленими в життя.

Проект «Будинок в Лісниках» від Bobak Design приверне до себе вашу увагу органічним продовженням навколишнього середовища, адже кожна його деталь повторює лінію рельєфу ділянки своєю поверхнею і конструкцією. Це надає йому гармонійного і завершеного вигляду.
Будинок в Лісниках

Відправною точкою розробки проекту цього будинку став басейн, що пояснюється любов’ю замовника до плавання. Він нагадує справжні океанські простори.

Внутрішній простір захоплює своєю ергономічністю. Він поєднує в собі такі зони, як вітальня, кухня, їдальня, спальня, робочий кабінет і спа-зона з відкритим каміном. У центрі проекту – вогонь, втілення тепла і світла.
Будинок в Лісниках Камін

Поруч з їдальнею і вітальнею розташувалася кухня Eggersmann від КОНЦЕПТ ТИ).

Кухня Eggersmann

Особливої привабливості кухні надає гармонійне поєднання канадського дуба, тонованого в сірий колір, та граніту Cosmik Black, видобутого в альпійських родовищах, розташованих на території Італії.

Кухня Eggersmann 2

Eggersmann – це унікальна фабрика, яка й сьогодні поєднує в своєму виробництві передові технології та найсучасніше обладнання з ручною працею і величезним досвідом німецьких ремісників. Вони приділяють увагу кожній деталі, вкладаючи свої знання, працю і любов до кожного, найменшого елементу.
Eggersmann – місце, де виробництво кухонь зведено в ранг мистецтва.

Щорічно фабрика виробляє близько 6000 кухонь. Так, це дуже скромний показник для сучасного виробництва. Будь-яка інша німецька фабрика зробить в десятки разів більше кухонь. Стандартних кухонь!
Eggersmann виробляє 6000 кухонь. Унікальних кухонь! Які не зможе повторити жодна інша фабрика.
Не випадково найкраща лінійка кухонь Eggersmann називається Unique. Це воістину найунікальніші кухні в світі! Для Unique фабрика використовує такі матеріали, як бронза, нержавіюча сталь, натуральні камені з будь-якого куточку планети. Одне з останніх замовлень було виготовлене з оніксу. Його виготовлення зайняло майже рік. Результат перевершив найсміливіші очікування.

Кожен власник Eggersmann знає, що його кухня є унікальною. Знає, що його кухня є найнадійнішою і найфункціональнішою. Знає, що його кухня – це предмет розкоші, яким можна пишатися, як дорогим спорткаром у своєму гаражі. І в той же час на такій кухні приємно проводити сімейні вечори, збирати великі компанії гостей і влаштовувати романтичні побачення.

Кухня Eggersmann 1

Ви зачаровані? Тоді прийшов час втілювати в життя свій власний проект з особливою кухнею від мережі салонів КОНЦЕПТ ТИ).

Кухня Eggersmann 3

Будинок – це не просто місце, це відчуття!

Більш як 25 років наша компанія реалізовує проекти будь-якої складності.
Ми запрошуємо вас до своїх салонів кухонь і даруємо до Нового року знижку в розмірі 25% на кухні німецьких фабрик.

Спеціальні пропозиції від салонів КОНЦЕПТ ТИ).

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.58MB | MySQL:123 | 0,404sec