Концепт ТИ > Новини > Меблі > Nobilia – Меблі > Нова кухня NOBILIA у салоні КОНЦЕПТ ТИ

Нова кухня NOBILIA у салоні КОНЦЕПТ ТИ

10.03.2014

Новая NOBILIA XENO

У київському салоні КОНЦЕПТ ТИ представлена нова виставкова кухня від німецької фабрики NOBILIA.

XENO – так називається модель кухні , звертає на себе увагу своїм унікальним акриловим фасадом в кольорі бежево-пісочний металік. Крім того, дизайнери підібрали для цієї кухні стільницю і стінову панель Arizona pine, які гармонійно поєднуються з кольором фасадів і створюють атмосферу домашнього тепла і затишку.

Кожна верхня секція оснащена вбудованим у корпус діодним освітленням. Сенсорний вимикач дозволяє регулювати і настроювати теплоту світла від ультра холодного до надзвичайно теплого. Це нова технологія, яка з’явилася у німецьких виробників кухонь в 2013 році. У фабрики NOBILIA вона носить назву Emotion. І
дійсно, вплив світла на емоції людини переоцінити неможливо. Холодне світло надає заспокійливу дію, і рекомендується тим, хто хоче розслабитися і відпочити. Тепле світло налаштовує людину на позитивний лад і стимулює до активних дій. Нейтральний колір, що є аналогом сонячного, підходить для тривалої роботи. Більш того, у будь-якої людини існують свої вподобання і звички, або просто різний настрій у різні моменти життя. Сьогодні кожен власник кухні NOBILIA може налаштувати освітлення таким чином, як зручно саме йому і саме зараз.

Крім освітлення верхніх секцій і робочої зони, дизайнери також використали світло і в нижніх шафах. Тепер їх вміст добре видно навіть у темний час доби, коли не ввімкнене основне світло в приміщенні. Висувні нижні шафи оснащені скляними боковинами і дерев’яними вкладишам для організації внутрішнього простору кухні.

У кухні встановлена ??вбудована техніка SIEMENS і сантехніка BLANCO. Як і німецька кухня, вони випромінюють німецьку якість виготовлення, запас потужності і широкий асортимент можливостей. Особливу увагу варто звернути на вбудовану витяжку GUTMANN. Вона зовсім не помітна зі сторони, але при більш уважному огляді кухні не можна не відзначити унікальний і продуманий дизайн. А так ж високу якість виробництва – адже витяжка виготовлена в Німеччині вручну. Фільтр, який під час експлуатації буде забруднюватись жиром, захований за склом , і не псуватиме зовнішній вигляд кухні. А взагалі, він легко миється в посудомийній машині. При своїх невеликих розмірах потужність цієї витяжки 950 м.куб/год.

Побачити кухню «вживу» можна в салоні КОНЦЕПТ ТИ за адресою:

м. Київ, Столичне шосе, 101,
ТЦ Домосфера , 2 поверх.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 19.04MB | MySQL:166 | 0,437sec