Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > Leicht TOPOS | STONE

Leicht TOPOS | STONE

0 UAH

 

ВИШУКАНІ КОМПОЗИЦІЇ
Значно охоплюючи всю кімнату новою композицією. Завдяки поєднанню поверхні з пісковика з усіма ознаками справжньої майстерності та елегантних темних фасадів з натурального дерева, кухня має унікальну, теплу, якісну ауру – з дуже тонким, злегка “димчастим” виглядом. Такою ж якістю вирізняється і внутрішнє оздоблення.

Замовити проєкт

 

Кімната в цілому, кухня та вітальня – це одне ціле: ця філософія знаходить своє вираження в підході до планування. Планування кухні включає в себе високоякісний дизайн інтер’єру та індивідуальну систему стелажів.
Кам’яна поверхня. Кам’яний порошок напилюється на плиту-носій за спеціальною процедурою. Потім суху поверхню грубо полірують і покривають матовим лаком.
 
Наші проекти —–>

Високі прилади можуть виглядати так, ніби вони плавають, завдяки спеціальному міцному кріпленню та частковій інтеграції в стіну. Усі дверцята, включно з дверцятами холодильника, оснащені системою Senso/Touch для відкривання без ручок.
Фасад з натурального дерева, шпонований дубом, ясенем, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза.
Стільниця з сатинованого безпечного скла, яке можна покрити лаком під відповідний колір фасаду. Товщина матеріалу 12 мм дозволяє встановлювати варильні поверхні та мийки врівень з поверхнею.
 
Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.9MB | MySQL:158 | 0,540sec