Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > Leicht BONDI-E VALAIS

Leicht BONDI-E VALAIS

0 UAH

 

Структурована поверхня з дуба з виразною рельєфною структурою надає характерний вигляд кухні У кухні Leicht BONDI-E | VALAIS.
На контрасті з нею чіткі контури фронтів і стільниці. Надихає також мікс матеріалів: структуроване дерево з його теплою тональністю свідомо протистоїть матовому лаку сірого карбону. Спокійні, безперервні фронти кухні Leicht чергуються з непомітно освітленими вітринами і відкритими полицями. Вставки та розподіли з високоякісного натурального дерева дають змогу легко підтримувати порядок.

Замовити проєкт

 

Поверхня фасадів кухні кольору сірого карбону гладкофарбована, з суперматовим лаком і покриттям проти відбитків пальців. Кухонний фасад із натуральної деревини дуба з різною шириною дощок і видимою градацією міцності дощок із горизонтальним вирівнюванням. Зворотний бік гладкий. Краї заклеєні надміцним клеєм для дерева. Завдяки високій індивідуальності виробу можливі поєднання кольорів стільниці, кольору фасаду та дизайну ручки. Єдине узгоджене колірне рішення сприяє спокою та елегантності кухні як елементу домашнього затишку.

 
Наші проекти —–>

 

Задня панель ніші зі шпону дуба з ефектом горизонтальної планки випромінює якість і тепло. Як яскравий контраст – витончені металеві полиці з карбону, що мерехтять завдяки вбудованій світлодіодній стрічці. Шафи з відкритими висувними шухлядами розділяють зони шаф. Висувні шухляди можуть бути виконані як з високоякісного дерева, так і з меламіновою або лакованою поверхнею. Опціонально можливе встановлення вбудованого підсвічування для надання привабливого зовнішнього вигляду.
 
Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.81MB | MySQL:155 | 0,277sec