Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Кухня з характером: Leicht Orlando Minera

Кухня з характером: Leicht Orlando Minera

02.05.2019

Кухня Leicht Orlando Minera в Киеве
Дизайнери компанії Leicht надихаються природними стихіями і культурними явищами. У разі із кухнею Orlando Minera вони обрали стихію металу та інших природних копалин – перш за все вугіллю. А культурним явищем, яке втілює цю ідею, стала відома із середньовіччя шахта Великої Британії – Мінера (Minera) у Північному Вельсі біля Нью-Брайтона.
Leicht Orlando Minera
Нова програма Minera від Leicht виконується у двох кольорах: мідному відтінку Камата і вугільно-чорному Кіруна. На матовій поверхні завдяки спеціальному лаковому покриттю не залишаються відбитки пальців – ваші фасади завжди виглядають охайно. Стінові панелі та барну стійку оздоблено під деревину. Тепла природня фактура дерева пом’якшує холодний відблиск металу.
Кухня Leicht Orlando Minera заказать
Kitchen Leicht Orlando Minera
Цілісний вигляд фасадів досягнуто завдяки дизайну без ручок: так, верхні шухляди під робочою поверхнею можна відкривати завдяки втопленому профілю, а нижні – за допомогою механічної технології TipSoftclose або електронного відкривання SensoMatic.
Кухня Leicht Orlando Minera под заказ
Заказать кухню Leicht Orlando Minera
Заказать кухню Leicht Orlando Minera в Киеве

Привертає увагу внутрішня організація шаф. Висувні шухляди розрізняються місткістю, глибиною та міцністю. Великі нижні шухляди здатні витримати важкий посуд. Для верхніх шухляд передбачено спеціальні вкладені для оптимального розташування кухонних інструментів і приладдя. Кухня, немов професійна майстерня, повністю готова для швидкої і продуктивної праці над кулінарними шедеврами.
Заказать кухню от Leicht Orlando Minera
Витяжку також оформлено у кольорі Кіруна. Її об’єм візуально врівноважує високі шафи. Масивна конструкція надає фабричний колорит цій нестандартній кухні. Короб у дизайні фасадів – нова дизайнерська можливість від Leicht. Висоту і розміри короба замовляють за проектом вашої кухні.

Один із зручних і привабливих для усіх хазяйок елементів – рейлінгова система MODO. Алюмінієвий рейлінг виконано як вузеньку поличку із наборними модулями, з яких можна скласти власну композицію. За бажанням можна розмістити гачки для кухонного приладдя, тримач для смартфону, вішалку для рушника тощо. Вбудоване підсвічування робить рейлінг візуально легким, а роботу поряд з ним – зручною.
Кухня Orlando Minera от Leicht
Вугільно-матовий колір фасадів, за задумкою дизайнерів, нагадуватиме про найдавніший спосіб обігрівання домівки, символізуватиме родинне вогнище. У кухні Orlando Minera від Leicht прості лаконічні форми, але саме це дозволяє створювати безліч комбінацій під конкретний інтер’єр. Спланувати саме вашу унікальну кухню допоможуть дизайнери салону КОНЦЕПТ ТИ).
Кухня Leicht под заказ

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.72MB | MySQL:146 | 0,416sec