Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT BOSSA | FENIX F 45-C

LEICHT BOSSA | FENIX F 45-C

0 UAH

 

СКАНДИНАВСЬКИЙ ХАРАКТЕР

Високі модулі з висувними полицями та розсувними дверцятами з облицюванням BOSSA знайшли тут своє місце. Завдяки поверхні модулі без ручок сприймаються як елементи домашнього затишку, а дві кухонні лінії дуже чітко вказують на місце приготування їжі. Модульна система стелажів FIOS завдяки своїй конструкції на стійках може вільно підвішуватися до стіни.

Панель і фасади шухляд стикаються одна з одною зі скошеним під 45 градусів торцевим краєм, утворюючи філігранне вертикальне з’єднання.

Замовити проєкт

 

Ламінована фасадна панель виготовлена з оригінального матеріалу FENIX, ультраматового, м’якого на дотик, з покриттям, що запобігає утворенню відбитків пальців. Незначні сліди використання можна відремонтувати.

Стелажна система з металевими кронштейнами 16 мм складається з вмонтованих полиць. Металеві кронштейни гнучкі за розмірами і доступні в декількох кольорах. Полиці мають товщину 16 мм або 28 мм і доступні з різних матеріалів. 

Середній стелаж з висувною полицею. Внутрішнє оздоблення з дерева, що поєднується з обраним фасадом. Доступні шафи більшої ширини.

Наші проєкти —–>

 

 

Коли шафа відкрита, дверцята можна засовувати збоку від корпусу. Це практично і зручно. Пристрої можна оптимально приховати, коли вони не використовуються, створюючи простий і зрозумілий вигляд.

Фасад з натурального дерева у шпоні дуба або горіха. Виступаючі лінійні гребені в сітці 12,5 мм надають шпону делікатного, надзвичайно життєвого, тривимірного вигляду.

Варіативне рішення столу з опорними кронштейнами з нержавіючої сталі або лакованого металу в потрібному кольорі. Металеві кронштейни виготовляються на замовлення, а їхні розміри можна вільно планувати.

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.92MB | MySQL:158 | 0,637sec