Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT BONDI-E

LEICHT BONDI-E

0 UAH

 

ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ

Затишна атмосфера виникає завдяки поєднанню відкритих просторів і блискучому поєднанню матеріалів: елегантні, матові лаковані поверхні контрастують з тонко структурованим натуральним деревом.

БЕЗДОГАННЕ ЗБЕРІГАННЯ

Те, що ззовні виглядає як просторий фасад, насправді є передпокоєм: компактний куб, в який можна увійти через розпашні двері. Таким чином, від репрезентативної кухні до функціональної кімнати, що пропонує простір для зберігання, який можна використовувати по-різному та адаптувати відповідно до індивідуальних потреб, можна зробити лише один маленький крок.

Замовити проєкт

 

Цей елемент, призначений для сидіння, виготовлений з панелей товщиною 28 мм, зі світлодіодним підсвічуванням, вмонтованим у верхню полицю врівень з поверхнею. 

Всі дверцята, шухляди та облицювання можна висунути до підлоги (мінімальна відстань: 1,5 см) і таким чином створити спокійний вигляд, ніби елементи закріплені в приміщенні.

Однотонна поверхня з суперматовим лаком і покриттям проти відбитків пальців.

 

 

Наші проєкти —–>

 

Куб, вільно розміщений у приміщенні, створюється за допомогою вільно підібраних блоків, які створюють ще одну внутрішню кімнату всередині. Доступ до цієї внутрішньої кімнати здійснюється через двері з того ж матеріалу, які таким чином візуально зникають.

За бажанням поручні та профілі поручнів можуть бути пофарбовані високоякісною порошковою фарбою в той самий колір, що й передня частина, у всіх стандартних кольорах. У стандартному виконанні – шліфований алюміній.

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.92MB | MySQL:158 | 0,450sec