Концепт ТИ > Новини > Техніка > Gutmann – Техніка > Gutmann Black Edition: елегантність у чорному

Gutmann Black Edition: елегантність у чорному

16.12.2019

Gutmann Black Edition у Києві
Для архітекторів і дизайнерів витяжки Gutmann давно стали взірцем функціональності і високого класу. Відомий бренд надає можливість побудувати повітропровід великої довжини, встановити потужний мотор, точно зважити всі параметри кухонної витяжки з урахуванням загальної системи вентиляції. Всі витяжки Gutmann збираються на власному виробництві, вручну – від мотору до останнього гвинтику. Також вручну шліфується поверхня і всі зварювальні стики нержавіючої сталі.
Остання новина від Gutmann саме пов’язана із використанням нового типу покриття. Gutmann Black Edition – це можливість обирати для вашої витяжки будь-який дизайн, від глибокого чорного, що дав назву колекції, до індивідуальних принтів. Надміцна захисна плівка, яка є основою покриття Black Edition від Gutmann, використовується у автомобільному виробництві для спортивних болідів та стильних концепт-карів.
Замовити Gutmann
Gutmann Black Edition можна назвати справжніми дизайнерськими витяжками – вони готові мімікрувати під будь-який інтер’єр. Ви можете їх «задекорувати» цегляною кладкою, флоральним принтом, під камінь, залишити глибокий чорний чи обрати будь-який колір з палітри RAL. Для провідного німецького виробника витяжок немає нічого неможливого.
Замовити диво-витяжку під параметри вашого проекту можна у офіційного представника Gutmann в Україні – у салоні КОНЦЕПТ ТИ).
Переконайтеся у надзвичайних можливостях Gutmann Black Edition!

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.89MB | MySQL:163 | 0,640sec