Концепт ТИ > Акції > Стілець Kristalia Elephant

Стілець Kristalia Elephant

Акційна пропозиція

Стілець Elephant / Виробник: Kristalia

– Комплект 4 шт.  

 

Стілець Elephant / Kristalia

 
Більше акційних пропозицій
 

ДИЗАЙН NEULAND, 2010
Почавши з дуже простого каркасу, Єва Пастер і Майкл Гельдмахер з Neuland створили надзвичайно інноваційний проект, який отримав нагороду Interior Innovation Award у 2012 році. Ключ до успіху цього бестселера — його універсальність, яка дозволяє йому майже безперервно розвиватися, не кажучи вже про високоякісне індивідуальне виконання оббивки.
Стілець Elephant / Kristalia
Конструкция может быть выполнена из полиуретана с подушками; с обивкой из кожи с характерными усиленными ребрами жесткости, напоминающими позвоночник слона или с обивкой из ткани со швами, прошитыми вручную.

Стілець Elephant / Kristalia
Крім дерев’яних або металевих ніжок, крісло доступне з розсувною рамою, гойдалкою, поворотною основою або коліщатками.

Стілець Elephant / Kristalia
Крісло може бути доповнено знімною подушкою Lips, круглої або фасонної версії, для створення найрізноманітніших колірних комбінацій.

Сайт виробника

Kristalia. Меблі назавжди.

Від особистих до колективних приміщень ми віримо в сучасний дизайн, створений для життя та для довговічності.

Ми народилися завдяки ідеї кількох молодих підприємців із пристрастю до дизайну. Ми опинилися в правильному місці, в центрі виробничого району, який досі має інновації та досконалість як свої сильні сторони. Ми хотіли показати, як технології та креативність можуть супроводжувати дизайн «зроблено в Італії» в новому тисячолітті. Ми швидко зростаємо завдяки проектам, які інтерпретували дух часу, і клієнтам, які прийняли наше бачення. Наша колекція про натхнення та закоханість, це результат співпраці з деякими з найцікавіших особистостей у сучасному дизайні.

Ми є італійською компанією, яка виробляє легкі мінімалістичні меблі та аксесуари для дому та громадських приміщень з 1995 року. Бути Kristalia вимагає ідей, часу та особливо цінностей. Наші зобов’язання та концепція дизайну передбачають, що однакові меблі, з точки зору функції та естетики, можуть обставляти будинки, ресторани та готелі, а також внутрішні та зовнішні простори.

Kristalia представляє найкращу промислову майстерність. Інноваційна та технологічна компанія поєднує ручні навички зі стандартним відтворенням, вузькоспеціалізованих операторів із механічним виробництвом, ефективність та повільне виробництво. У Kristalia багатопрофільна команда Bluezone експериментує з матеріалами та методами будівництва. В Італії зосереджено 100% нашого виробництва та понад 90% сировини, яку ми використовуємо – скла, сталі, поліпропілену, алюмінію та деревини. Йдучи всупереч тенденціям, ми також виконуємо певну обробку всередині компанії, і в нашому центрі порошкового фарбування ми створили нові кольори: покриття Exclusive Colours. Значна частина наших знань про матеріали походить із жвавого промислового контексту навколо нас: технічний одяг, автомобільні компоненти та трикотажні вироби, це лише деякі з них, постійно надихають нас на інновації та розвиток.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.34MB | MySQL:111 | 0,251sec