Концепт ТИ > Проекти > Проект «NOBILIA – альпійська свіжість»

Проект «NOBILIA – альпійська свіжість»

Дизайн кухні:

Аліса Бондарь

Архітектор:

Замовити проєкт

Nobilia - альпійська свіжість

Технічні дані:

Фабрика: NOBILIA
Програма: меблів без ручки Line N
Фасад: FOCUS, колір – альпійський білий, ультра глянцевий лак
Стільниця: кварцит білий, балканський дуб (імітація)

Біла кухня має багато переваг: це і відчуття чистоти, і збільшення простору, особливо у глянцевому варіанті обробки фасадів. А коли головою родини є француз, білий колір набуває особливого значення – це ідеальне тло для кулінарних шедеврів шефа. Яскраві акценти – лише у готових стравах, інтер’єру доводиться вдало обрамляти живі натюрморти.
Архітектори бюро CooperDesignBureau створили у кухні легкий і світлий простір – логічне продовження кольорової гами квартири і стилістики сучасної класики.
Вид на кімнату з боку кухні Nobilia
NOBILIA FOCUS вдало поєднує кухню і зону їдальні. Білий стіл із високими стільцями межує із барною стійкою, стільницю якої виготовлено із балканського дубу. Ця природна рисочка у блискуче-холодному просторі додає тепла і затишку. Образ лабораторії смаку підтримують металеві світильники у стилі лофт із білими абажурами. Глянсовий відблиск з фасадів кухні, холодильнику і ламп створює святкову атмосферу.
Кухня Нобілія Фокус
Кухня Нобілія Фокус в Києві
Програма LineN (кухні без дверних ручок) від NOBILIA дозволяє комфортно користуватися шафами, але сфокусувати акцент тільки на фасаді.
Замовити німецьку кухню
Нобілія Лайн Н
Організація внутрішнього простору завжди була «фішкою» німецького бренду NOBILIA, за що співвітчизники й інші європейці віддячують йому багаторічною прихильністю.
Немов перший сніг в очікуванні візерунків, кухня NOBILIA FOCUS щодня чекає на урочистий вихід свого шефа.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.58MB | MySQL:114 | 0,368sec