Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > LEICHT CARRÉ-FS | CLASSIC-FS | TOPOS

LEICHT CARRÉ-FS | CLASSIC-FS | TOPOS

0 UAH

 

СТИЛЬ – МАЙСТЕРНИЙ

Стильна кухня сподобається поціновувачам та любителям якісних інтер’єрів. Те, що ви любите, знаходиться на видноті. Наприклад, просторий винний холодильник, інтегрований у суцільний високий блок, який також є холодильником, хоча зовні цього не видно. Стикувальний стіл в дерев’яній програмі, виготовлений за індивідуальними розмірами.

Замовити проєкт

 

Фасад з натурального дерева, шпонований дубом, ясеном, горіхом або в’язом. Шпон ясена та в’яза наноситься у вертикальному напрямку і, крім того, має суцільний шпон.

Високоякісна матова лакована поверхня з приємним оксамитовим покриттям. Лакування з обох боків. Доступна в ексклюзивних кольорах Ле Корбюзьє, системах кольорів RAL і NCS.

Елегантна і функціональна система нішевих стелажів складається з тонко відшліфованих прямокутних алюмінієвих профілів, в які можна вставляти різноманітні модулі. Система варіюється за довжиною та комбінацією модулів. Опціонально з підсвічуванням.

 

Наші проєкти —–>

 

Дизайнерський ряд: Скляні стінові панелі з лакованою дерев’яною рамою. Внутрішнє оздоблення може поєднуватися з фасадом або контрастувати з ним. Опціонально з підсвічуванням.

Рамка спереду в матовому лаку. Передня і задня кромки злегка пом’якшені по всьому периметру. Доступні в ексклюзивних кольорах Ле Корбюзьє, а також у системах кольорів RAL і NSC.

 

Отримуйте натхнення від Leicht в інтерʼєрах найкращих світових архітекторів —–>

Спланувати кухню on-line
Memory: 18.93MB | MySQL:158 | 0,426sec