Концепт ТИ > Каталог > Каталог Leicht > Leicht BOSSA | CONCRETE

Leicht BOSSA | CONCRETE

0 UAH

 

У центрі цього дизайну, задуманого як осередок повсякденного життя, знаходиться острівний блок без ручок з інтегрованою зоною для відпочинку, якій успішна програма поверхонь зі справжнього дерева BOSSA з волоського горіха надає особливу структуру навколо. Виступаючі лінійні рейки фасаду BOSSA, відзначеного багатьма нагородами, створюють теплий, однорідний загальний вигляд і надають кухні тривимірного, дуже жвавого ефекту – свідоме рішення планування для створення елегантного та жвавого ефекту.

Тумба вуглецевого сірого кольору забезпечує місце для кавоварки або іншого необхідного кухонного начиння.

 

Замовити проєкт

 

Всередині острівних блоків рама M8 кольору Carbon Grey з чітким, зменшеним дизайном зберігає високоякісний мінімалістичний загальний вигляд. Смуга з натурального каменю на всю ширину в ROCCA проходить над меблями, створюючи прямий зв’язок із матеріальністю острівного блоку. Взаємодія матеріалу та форми призводить до єдиної ідеї планування, яка поширюється на весь розмір кімнати.

 

Наші проєкти —–>

 

Всередині острівних блоків рама M8 кольору Carbon Grey з чітким, зменшеним дизайном зберігає високоякісний мінімалістичний загальний вигляд.

 

 

Спланувати кухню on-line
Memory: 19.14MB | MySQL:158 | 0,469sec