Концепт ТИ > Новини > Меблі > Leicht – Меблі > Планування однокімнатної квартири від LEICHT

Планування однокімнатної квартири від LEICHT

17.05.2020

 

прихожа Leicht

шафа Leicht

Незалежно від площі помешкання, господарі бажають зробити його максимально зручним і сучасним. Цього легко досягти, використовуючи меблі, виготовлені німецькою компанією LEICHT. Елітний бренд пропонує варіанти, підходящі для облаштування будь-якої кімнати в домі. Навіть якщо ви володієте однокімнатною квартирою, вам вдасться підібрати відповідні меблі. Компанія виготовляє цікаві варіанти розсувних дверей, котрі допоможуть зробити затишними кімнати, і при цьому збережуть їх просторими. Також вдалим рішенням стануть модульні стелажі Fios.Вони мають стальний каркас і стійке порошкове покриття. Полиці стелажів виготовляються з різних матеріалів і оформляються в різноманітних кольорах. Це дозволяє підібрати варіанти для реалізації оригінальних рішень при оформленні інтер’єру коридору або кімнати. Такі меблі дозволяють створити плавний перехід від робочої зони кухні до куточка, оформленого як вітальня.

стіл Leicht

Leicht стіл 2

Поєднання стелажів та розсувних дверей дає змогу облаштувати гардеробний куточок, не використовуючи традиційні шафи, Також вони допоможуть приховати робочу зону, зробивши куточок, виділений під вітальню, затишним і привітним. Системи SLIDING DOORS мають товщину 28 мм і можуть закріплюватися на прихованих напрямних. Кухонний гарнітур з розсувними дверцятами також стане гарним рішенням для облаштування кухні в однокімнатній квартирі. В таких шафах досить внутрішнього простору, щоб акуратно розмістити все кухонне начиння.

Меблі Ляйхт для невеликої кухні

кухня Ляйхт

Leicht меблі для кухні

Здебільшого в однокімнатних квартирах кухні мають невелику площу. Це ускладнює проведення планування. Потрібно не тільки зробити їх функціональними, а й зберегти простір. Німецькі кухні LEICHT стануть чудовим рішенням. Вони складаються з окремих модулів, що дозволяє втілювати в життя будь-які дизайнерські рішення. Правильно підібрані меблі дозволять облаштувати робочу і столову зону в одній кімнаті. Елітні кухні LEICHT вирізняються своєю функціональністю. Простір кожної шафи чи шухляди максимально продуманий, що дозволяє навіть в невеликому гарнітурі розмістити все кухонне начиння, і завдяки цьому кімната матиме охайний вигляд. Кухні Leicht відрізняються сучасним вишуканим дизайном. Вони мають різне оформлення, що розширює можливості при реалізації конкретного дизайнерського проекту.

раковина кухні Leicht

панелі Leicht

Меблі від елітного бренда LEICHT чудово компонуються з побутовою технікою, а широкий вибір робочих поверхонь дозволить легко і зручно розташувати мийку та варильну поверхню. Якщо ви бажаєте мати стильну та сучасну однокімнатну квартиру, меблі Leicht будуть вдалим рішенням.

Замовити проєкт
Спланувати кухню on-line
Memory: 18.69MB | MySQL:148 | 0,430sec