Новий салон КОНЦЕПТ ТИ у Донецьку

01.02.2014

Салон КОНЦЕПТ ТИ) в Донецке

У січні 2014 року в Донецьку відкрився новий салон кухонь та побутової техніки КОНЦЕПТ ТИ.

В асортименті товару, представленого в салоні, присутні виключно виробники кухонь зі знаком «made in Germany». Більшу частину площі займають кухонні меблі німецької фабрики Nobilia (Нобілія). Це найбільший виробник вбудованих німецьких кухонь. Кожна третя кухня, що встановлена ??в Німеччині – це кухня виробництва Nobilia (Нобілія). Більш того фабрика Nobilia (Нобілія) визнана одним з найсучасніших і продуктивних об’єктів в Європі, що спеціалізується на виготовленні меблів для кухонь. Щодня фабрика виробляє понад 2500 кухонь. Високий рівень автоматизації виробництва гарантує високий рівень якості за доступною ціною.
Особливе місце в салоні займає кухня фабрики Leicht (Ляйхт). Вона з першої секунди притягує до себе погляди всіх відвідувачів своєю легкістю, красою і унікальним дизайном. Кожен елемент кухні продуманий до дрібниць і виконаний з найвищою німецькою точністю. Фабрика Leicht (Ляйхт) вже давно отримала світове визнання і входить до п’ятірки кращих виробників кухонь в Німеччині. Вона відрізняється своєю якістю, функціональністю, зручністю, та також неповторним і особливим дизайном, який неодноразово відзначений високими нагородами. «Володіти» кухнею Leicht (Ляйхт) не тільки зручно і красиво, а також престижно. Серед знаменитих володарів кухонь Leicht (Ляйхт) Анжеліна Джолі і Бред Піт, Герхард Шредер, Луїш Фігу, Генрі Масці, королева Таїланду Сірікіт.
Гідну партію німецьким кухням може скласти тільки німецька техніка. У салоні КОНЦЕПТ ТИ представлені такі відомі виробники техніки як Bosch, Siemens, Miele. Німецькі кухні і німецька техніка гармонійно доповнюють один одного. Кожен клієнт салону може знайти тут для себе краще рішення кухонного інтер’єру і функціональності для того, щоб реалізувати свої мрії у себе вдома.
Салон КОНЦЕПТ ТИ відноситься до мережі кухонних салонів КОНЦЕПТ ТИ, яка відома на українському ринку відмінною якістю продукції, професійною роботою, високим рівнем дизайну, інноваціями і прогресивним сервісом. Тепер у жителів Донецька є можливість користуватися послугами компанії КОНЦЕПТ ТИ в своєму місті.

Замовити проект
Получить подарок
Memory: 47.84MB | MySQL:126 | 0,667sec
Подарунок
Кулінарний майстер клас від шеф-повара на дому
Введіть Ваші данні, щоб залишити заявку
* Подарунок діє, тільки якщо Ви вносите аванс купуючи кухню на протязі 30 днів, як залишили заявку.
Дякуємо!
Заявка відправлена